Koronawirus w rodzinie Andrzeja Dudy. Prezydent potwierdza

Koronawirus w rodzinie Andrzeja Dudy, prezydent potwierdził te informacje podczas Q&A, okazuje się że kuzyn głowy państwa zachorował. Prezydent odpowiedział również na inne pytania internautów, także te dotyczące #hot16challenge2.

„Nie pytają cię o imię’ – miałem na myśli wszystkich tych ludzi z personelu medycznego, lekarzy, ratowników, pielęgniarki, którzy nie pytają nikogo o imię, tylko niosą pomoc”

– odpowiedział Andrzej Duda

„Miałem na myśli wszystkich tych bohaterskich lekarzy, wszystkie bohaterskie pielęgniarki, pielęgniarzy, ratowników medycznych, cały bohaterski personel medyczny, który niesie pomoc nie oglądając się na nic, nikogo o imię nie pyta. Po prostu niesie pomoc ludziom – to są bohaterowie dzisiejszych czasów”

– dodał.

Koronawirus w rodzinie Andrzeja Dudy

Prezydent zdradził również, że jeden z jego członków rodziny obecnie zmaga się z koronawirusem.

„Gdzieś pewnie w głębi duszy miałem na myśli mojego kuzyna, który jako lekarz niósł ludziom pomoc, sam rozchorował się, został zakażony koronawirusem. Mimo tego że wcześniej było zagrożenie, że jest chory, był na kwarantannie, to odważnie wrócił do szpitala, uważał, ze takie jest jego powołanie i realizował je do końca”

– powiedział Andrzej Duda.

„Zachorował, ale na szczęście wraca do zdrowia”

– dodał.

FACEBOOK

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!