Już wiadomo, co działo się z Agatą Dudą. Nagrała bardzo wymowny film dla Polaków

co działo się z Agatą Dudą

Agata Duda zaskoczyła wszystkich. W sieci pojawił się jej wymowny film, który nagrała w zaciszu pałacu prezydenckiego. Już wiadomo, co się z nią działo do tej pory.

Agata Duda stara się angażować w walkę z epidemią wirusa, choć nie w sposób ukryć, że na chwilę obecną najwięcej obowiązków przypada na jej męża, prezydenta RP. Dotychczas pierwsza dama osobiście uczestniczyła w wielu akcjach charytatywnych i pojawiała się na licznych spotkaniach z młodzieżą, co aktualnie nie jest możliwe. Wielu zatem zastanawiało się, jakim zajęciom teraz poświęci się Agata Duda. Przez wiele dni pozostawało to tajemnicą, aż w końcu w mediach pojawił się zaskakujący film autorstwa pierwszej damy.

Ostatnie dni nie są łatwe dla Polaków i, jak możemy z łatwością zauważyć, kolejne tygodnie wcale nie będą przyjemniejsze. Walka z koronawirusem trwa i niestety, potrwa jeszcze trochę, bowiem rząd zadecydował o wydłużeniu zamknięcia szkół do świąt Wielkanocnych, a także zaostrzył zakaz wychodzenia z domów. Choć media społecznościowe ociekają aktualnie w posty celebrytów, którzy podsyłają pomysły na nudę, wciąż pozostaje spore grono Polaków, którym nieustannie ona doskwiera.

Pamiętajmy, że szczególnie dla najmłodszych, przerwa w chodzeniu do szkoły nie oznacza przerwy w edukacji, która obecnie odbywa się drogą internetową. Dzieci jednak mogą najbardziej odczuwać zakaz wychodzenia z domów, głównie teraz, gdy za oknami coraz bardziej widoczna jest wiosna. Pierwsza dama postanowiła zatem umilić wszystkim czas, publikując na oficjalnym Instagramie pałacu nagrania, w których czyta książki.

– Chciałabym, abyście ten czas spędziły jak najmilej, dlatego zapraszam was do wspólnej podróży po niezwykłym świecie literatury – zachęca Agata Duda.

W jednym z filmików żona Andrzeja Dudy zagłębiła się w „Malutką Czarownicę”. To niesamowity gest pierwszej damy, która postanowiła nie tylko umilić i zająć czas najmłodszym, ale i rodzicom nieco ułatwić codzienne życie, bowiem z całą pewnością wielu już brakuje pomysłów na zabawy z dziećmi. Nagrania są regularnie zamieszczane na oficjalnym Instagramie oraz Facebooku pałacu prezydenckiego, zatem wszyscy rodzice, których dzieciom doskwiera nuda, mogą włączyć filmik i pozwolić, by pociechy miło spędziły czas na literaturze.

https://www.instagram.com/tv/B-HF17_Cnxk/?utm_source=ig_embed

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*