Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS

Jasnowidz Jackowski i przepowiednia na YouTube dotyczy PIS ale i lidera partii jakim jest Jarosław Kaczyński, czy to oznacza przedterminowe wybory? Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski podzielił się ostatnio na YouTube swoimi wizjami i przeczuciami dotyczącymi kadencji PIS. Jackowski którego przepowiednia wywołała duże poruszenie jest znany z kontrowersyjnych wizji. Z jego ostatniej przepowiedni może wynikać ,że będą się szykowały przedterminowe wybory ze względu na skróconą kadencję sejmu.

Jackowski oraz jego przepowiednia zamieszczona na YouTube wywołała spore zamieszanie. Jasnowidz nie ma wątpliwości ,że Prawo i Sprawiedliwość nie tylko czekają trudne lata ale także przerwana kadencja.

Ja mam wrażenie takie… – mówił w jednej z ostatnich wizji jasnowidz z Człuchowa. – Jasne było, że PiS wygra wybory i będzie rządził następną kadencję, zresztą tutaj nie trzeba było żadnego jasnowidzenia, nie ulegało to wątpliwości. Ale dziwna rzecz. Bardzo dziwna rzecz, bo… 2 lata!

Kadencja Sejmu to są 4 lata. A ja się skupiłem ogólnie, jak ten PiS będzie tą kadencję rządził i BACH! – dwa lata. Tak mi się kojarzy. To nie musi być ścisłe dwa lata, tylko uwaga, tak jakby ta kadencja miała nie dobiec do końca! Czy dojdzie do przedwczesnych wyborów? Nie wiem.

Czy PiS – to jest też koalicja – się rozbije? Też nie wiem. Ale kojarzy mi się połowa rządzenia.

Przepowiednia: Jackowski o PiS i liderze partii jakim jest Kaczyński

Druga rzecz mówi jasnowidz- ceny niestety galopują a to będzie zganiane na PiS. Trzecia rzecz – Prawo i Sprawiedliwość zacznie być nudne. Opozycja będzie to mocno wykorzystywała. PIS przegra następne wybory.

Okazuje się ,że według najnowszej przepowiedni jest dużo gorzej niż sam niedawno przewidywał. Jackowski nie podaje powodu przez który partia PIS będzie krócej rządziła.

Według przepowiedni Jackowskiego PIS nie zdoła samodzielnie sprawować rządów przez cztery kolejne lata.

A wy jak myślicie, czy przepowiednia Jackowskiego się sprawdzi?

Jasnowidz Jackowski i przepowiednia na YouTube dotyczy PIS ale i lidera partii jakim jest Jarosław Kaczyński, czy to oznacza przedterminowe wybory?

Jasnowidz Jackowski i przepowiednia na YouTube dotyczy PIS ale i lidera partii jakim jest Jarosław Kaczyński, czy to oznacza przedterminowe wybory?

ŹRÓDŁO: PIKIO.PL / WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

3 Komentarze

 1. Koniec będzie taki: Przychodzi Jarosław Kaczyński do wróżki i mówi:
  – Opowiedz mi o mojej przyszłości.
  – Widzę, że jedziesz odkrytym, długim samochodem, a wokół samochodu setki tysięcy Polaków.
  Kaczynski się uśmiecha.
  Wróżka komentuje:
  – Widzę, że ludzie są bardzo zadowoleni, stoją z flagami, krzyczą radośnie i mają szczęśliwe twarze.
  – Kochają mnie:-)))… A czy ściskam im ręce:-)))?-cieszy się Jarek
  – Nie
  – A dlaczego?
  – No jak dlaczego ?! Trumna jest zamknięta.

 2. Świetny jasnowidz. Przepowiedział, że w 2011 wygra PiS, że w 2015 Korwin wejdzie do Sejmu, w tamtym roku miała być wojna (zresztą co roku przepowiada jakieś kataklizmy)….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*