Polacy w walce z okupantem! Burmistrz OSTRO: Polska na życzenie rządu PiS utraciła resztki suwerenności

20 stycznia pododdziały 2. pułku kawalerii US Army przejmą odpowiedzialność za amerykański element w grupie bojowej NATO w północno-wschodniej Polsce (Bemowo Piskie koło Orzysza). Ich służba potrwa pół roku. Grupa bojowa wzmocnionej wysuniętej obecności NATO poza komponentem amerykańskim składa się z także z komponentu brytyjskiego, rumuńskiego i chorwackiego.

Jesteśmy bardzo uzależnieni od USA, w obecnej chwili nie mamy żadnej woli politycznej, żeby samodzielnie podjąć jakiekolwiek działania. To juz nawet swoim wojskiem nie rządzimy.

Demontaż armii postępuje! Zamiast pieniędzy na modernizację SZ, rząd chce karmić Amerykanów. Może od razu przeprowadźmy demilitaryzację WP. To dywersja w najczystszej postaci. Co na to nasi „wodzowie”? Morda w kubeł i czekamy, ale na co?

Sprowadzenie okupanta to zdrada, pewni ci co ich sprowadzili czują się dumni z takiego obrotu sprawy. Ale nie wszyscy rządzący są ślepi i głusi. Przykładem jest prawdziwy patriota Polski burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski.

Wczoraj na stronie Urzędu Orzysza zostało opublikowane zaproszenie burmistrza na marsz patriotów „NIE dla wojsk USA w Polsce!”

Polacy w walce z okupantem

Serdecznie zapraszamy na marsz patriotów!

Urząd Miejski i burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych mieszkańców polskich miast i miasteczek na spotkanie i marsz patriotów „Nie dla wojsk USA w Polsce!”, które odbędą się w Orzyszu w poniedziałek 20 stycznia o 12.00 obok budynku Urzędu Miejskiego (ul. Rynek 3).

Polska na życzenie rządu PiS utraciła resztki suwerenności. Wojska amerykańskie podbiły Rzeczpospolitą bez wystrzału, wystarczyła zdrada elit. Andrzej Duda, Mariusz Błaszczak, a przede wszystkim Jarosław Kaczyński – to oni ściągnęli tu nowych Krzyżaków!

Dlatego przemaszerujemy od Urzędu Miejskiego do miejsca stacjonowania amerykańskich okupantów w Bemowie Piskim i głośno wyrazimy swój sprzeciw wobec handlowania naszą niepodległością.

Przemarsz ma charakter otwarty i zapraszamy wszystkich, którzy sprzeciwiają się wystawianiu Polski na atak wbrew naszym narodowym interesom. Każda organizacja jest mile widziana. Istnieje też możliwość zabrania głosu oraz wystawienia własnych transparentów po uprzednim.

Naród Polski nie może stać bezczynnie i milcząco przyzwalać na podobne zdrady elit.

Informujemy, że manifestacja i marsz są legalne i zarejestrowane!

Organizacje chętne do wzięcia udziału i np. zabrania głosu zapraszamy do kontaktu przez nasz tel. 87 307 09 60, 87 307 09 60, fax: 87 307 09 50, [email protected]

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

________________________

Patrzcie jaki mocny „sojusznik”, który dyktuje warunki, to już nie sojusznik, a okupant. Podobnie jak Węgry stały się sojusznikiem Hitlera. Tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że USA to okupant, gdyż wojsko polskie zostało zepchnięte na margines.

Nie chce mi się tłumaczyć takich prostych rzeczy, ale jak świadczą fakty historyczne Amerykanie jeszcze nigdy nie dotrzymali danego słowa.

MARCIN SZYMAŃSKI

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

16 Komentarze

  1. Wszyscy odpowiedzialni za taki stan rzeczy powinni zostać postawieni przed sąd za zdradę i ukarani zgodnie z jedyną obowiązująca konstytucją czyli konstytucją kwietniową.

  2. Amerykanie zawsze w ramach tzw.pomocy i ochrony zdobywaja kraj a potem go niszcza.Zawsze sa okupantem niszczacym kraj i ludzi.Nigdy nue zdarzylo sie zeby cos dobrego zrobili w kraju w ktorym przebywaja.A Polacy nie zdaja sobie sprawy z tego ile ten okupant nas kosztuje i ze to my utrzymujemy ponosimy koszty pobytu tych okupantow.Czyli kazdy z nas utrzymuje tych darmozjadow z wlasnych pieniedzy.Pan burmustrz ma racje jak najszybciej niech wynosi sie z Polski ti amerykanskie dziadostwo.A gdzie jest polski zolnierz kto broni nas Polakow.Amerykanie nas nie obronia gdyby byla taka potrzeba.Oni pierwsi uciekna.A gdyby cokolwiek trzeba zrobic w obronue Polski to oni beda walczyc di ostatniego Polaka..A co do pierwszej i drugiej wojny swiatowej to prawda jest taka ze gdyby nie kryzys w Ameryce i coraz gorsze warunki zycia napewno nie wzieli by udzialu w wojnach.Dla nich wazny byk zysk i napewno byl bo oni maja zawsze wszystko skalkulowane a zysk jest na pierwszym miejscu.Przed druga wojna swiatowa amwrykanie bardzo popierali Hitlera u byli nim zafascynowani.Wszystko zmuenilo sie gdy pomyslano ze wojna to tez pieniadze.Tak to niestety wygladali i tak wyglada w tych czasacy.Nie przypadkiem sa w Polsce w takiej a nie innej czesci kraju.Bo tam sa nasze naturalnwme bogactwa bo mozna je bezkarnie wydobywac bo nikt nie zabroni bo nie mozna podejsc do amerykanskuch obiektow na terenie Polski na odleglosc blizsza niz kilometr.Inaczej beda strzelac bez uprzedzenia.To jest okupant a nie nasz sojusznik.Polacy obudzcie sie to oni wywoluja wojny oni zabijaja morduja w niszcza kraje I to wszystko robia w ramach pomocy i dziejowej wspolpracy i milosci miedzy narodami.

  3. USA jest fałszywą flagą. Wojska amerykańskie są w Polsce po to, aby wysłać naszych żołnierzy, aby walczyli w amerykańskiej bitwie. Jak naszych zabraknie, wtedy wkroczą zagraniczne wojska do naszego kraju. Jeszcze kilka lat i tak może się zdarzyć.

  4. Amerykanie to kolejny okupant Polski,na dodatek sami żeśmy go zaprosili i zaplacimy gotówką, za nasze zniewolenie.Świetna polityka PISraela! WOOOOON!!!

  5. Nie zastanowiło was wszystkich dla czego profile komentujących są tak dziwne?chyba że wszystkie wpisy są pisane na czyjeś polecenie.

Komentowanie jest wyłączone.