Po 16 latach w UE, mamy najniższe zarobki, najdroższy ZUS, jesteśmy najbiedniejsi i 4 miliony Polaków wyjechało.

W polskich telewizjach można usłyszeć kwik zachwytu, jak to Unia Europejska nam „wszystko daje”.

Tymczasem Polska jest od 16 lat w Unii Europejskiej – i co to Polsce dało?

Ano dało, najniższe zarobki, najdroższy ZUS, masową emigrację i prawie najniższe bogactwo na osobę w całej UE.

Realia są przykre, nie tak w 2004 roku Polacy wyobrażali sobie Polskę po 16 lat w Unii.

Po 16 latach członkostwa w UE, z Polski wyemigrowało na stałe około 4 miliony Polaków, Polska powoli wymiera.

Polska płaca minimalna, za którą muszą utrzymać się miliony, jest prawie najniższa w całej Unii Europejskiej, ZUS dla samozatrudnionych, który niszczy Polskie rodziny i ich przedsiębiorczość, jest proporcjonalnie do zarobków najwyższy w całej Europie, na dokładkę posiadamy najmniej majątku na osobę w całej Unii — a poziom wzrostu cen usług i towarów, czyli inflacja też jest prawie najwyższa w całej UE. Mniej w UE płacą tylko w Rumunii i Bułgarii.

Warto zapytać, jeżeli Unia tak się troszczy o Polaków, to czemu nie pomoże nam na serio, jedyne to, co możemy usłyszeć to oskarżenia, jacy to Polacy są niedobrzy.

Za 4 miesiące ZUS dla samozatrudnionych ma wynieść 1 450 zł — kto to wytrzyma, przecież to 350 EURO na osobę, kto to wytrzyma w kraju, w którym zarabia się 3.5 raza mniej niż w Niemczech. To tak jak Niemcowi nakazać, płacić 1 050 EURO co miesiąc samego ZUS — przecież to niemożliwe.

Przez tak wysoki ZUS Polacy mają blokadę na bogacenie się, to sposób na permanentne wypychanie Polaków na nędznie opłacany etat lub na emigrację.

DOBRYRUCH.CO.UK

Więcej postów

2 Komentarze

  1. Polska to Kolonia, Polska jest bogatym krajem, można tutaj zarobić, lecz nikt nie wie jak się dorobić, podatki podatki podatki jak nie zapłacisz, idziesz za kratki lub na emigracje, ale tam też ciebie będą ścigać na podatki. Głosujcie na Konfederacje Pozdrawiam

Komentowanie jest wyłączone.