Wyszło na jaw, jak naprawdę Marta Kaczyńska żyje na co dzień. Wielu może się mocno zdziwić

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce, powiązanych ze światem polityki. Nic zatem dziwnego, że nie brakuje tych, którzy zastanawiają się, jak wygląda życie codzienne córki tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Ku ich uciesze, wszystko już wiadomo.

Jak Marta Kaczyńska żyje na co dzień? Warto wspomnieć, że zaledwie rok temu prawniczka po raz trzeci została mamą oraz stanęła na ślubnym kobiercu, by powiedzieć sakramentalne „tak”. Wiele wskazuje na to, że od tego czasu stara się wieść normalne, spokojne i przede wszystkim rodzinne życie. Choć oddziela sferę prywatną od zawodowej, wielu wciąż docieka, jak jak wygląda jej zwykła codzienność.

Marta Kaczyńska żyje w rodzinnej sielance? Wielu może się mocno zdziwić, jak wygląda jej codzienność

Choć jako bratanica Jarosława Kaczyńskiego i córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej regularnie udziela się w tematach politycznych, stara się również prowadzić zupełnie zwyczajne życie. Nie ulega wątpliwości, że jako jedna z bardziej rozpoznawalnych twarzy w Polsce, musi szczególnie zwracać uwagę na zachowanie swoje czy bliskich w miejscach publicznych, bowiem fotoreporterzy czają się niemalże na każdym rogu. Mimo to robi wszystko, by przede wszystkim jej dzieci nie odczuwały medialnej presji.

Za pośrednictwem Plotka możemy dowiedzieć się nieco więcej o życiu codziennym Kaczyńskiej. Niektórzy mogą być w szoku, bowiem niewiele różni się ono od codzienności „przeciętnego Kowalskiego”. Okazuje się, że prawniczka niemalże każdego dnia wychodzi na spacer ze swoim najmłodszym dzieckiem, chodzi do zwykłych sklepów spożywczych czy do pobliskiej piekarni po świeże pieczywo.

Okazuje się, że rodzinne spacery czy wypady do spożywczaka to nie jedyna, zaskakująco zwyczajna rzecz w codzienności Kaczyńskiej. Choć mogłaby pozwolić sobie na najbardziej eleganckie, drogie ubrania, ona stawia na zwykły, wygodny strój, który niekiedy zakłada kilkukrotnie.

Dżinsy, koszulka i sweterek lub kurtka – Kaczyńska nie dba o idealne dopasowanie kolorystyczne czy spójność wzorów. Wielokrotnie możemy zaobserwować ją w towarzystwie męża, który jest do szaleństwa zakochany w rocznym chłopcu. Wyraźnie widać, że świetnie odnajduje się w roli taty i podczas rodzinnych spacerów chętnie pomaga żonie w zajmowaniu się synem. 

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*