Jackowski twierdzi, że skontaktował się ze zmarłym. Mężczyzna miał przekazać mu, co nas czeka po śmierci

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski podjął się bardzo trudnego tematu podczas jednej ze swoich audycji. Zgromadzonym na swoim kanale widzom zdradził, że wie, co dzieje się z człowiekiem po śmierci. To wszystko dzięki opowieściom pewnego mężczyzny, który objawił mu się pewnego dnia.

Krzysztof Jackowski wyznał, że ma wiedzę na temat tego, co dzieje się z człowiekiem po śmierci. Wie, gdzie trafiamy, jak wygląda cała „przestrzeń”, która będzie nas otaczać. Wszystkiego dowiedział się podczas jednej z „wizyt” Marka Rymuszko.

Krzysztof Jackowski miał kontakt z Markiem Rymuszko

Marek Rymuszko zmarł 22 lipca 2019 roku w wieku 71 lat. Był reporterem, pisarzem, publicystą i scenarzystą, a także założycielem miesięcznika „Nieznany świat”, którym kierował aż 29 lat – do swojej śmierci. Teraz Krzysztof Jackowski twierdzi, że zmarły odwiedził go w półśnie i opowiedział wszystkie szczegóły na temat tego, co następuje po śmierci i jak wygląda „ten drugi świat”.

Jasnowidz z Człuchowa opowiada, że zobaczył twarz Marka Rymuszki, który przekazał mu, że „umieranie to jest wejście w siebie, w swoją świadomość, tam jest Twój świat, tu jest chwilowo złuda”. Krzysztof Jackowski jest przekonany, że zmarły chciał mu przekazać to, że na tamtym świecie jesteśmy obecni cały czas, a w obecnym miejscu jesteśmy na chwilę, „nasz rdzeń i my i tak jesteśmy na tamtym świecie”.

Krzysztof Jackowski podczas półsnu odczuł, że w psychice i ego znajduje się cały świat i wieczna rzeczywistość. Jest też zdania, że mimo „złudy” jesteśmy nadal złączeni z drugim światem przez własne wnętrze. Oprócz tego udało się uzyskać wiele informacji na temat tego, co dzieje się w momencie śmierci, kiedy „wyłączamy” swoją obecność.

– Jak wyglądała śmierć? Stałem nagle przed drzwiami do mojego mieszkania, ocknąłem się i wtedy wróciłem do prawdziwego domu! – opowiadał Jackowskiemu zmarły redaktor.

– Umieranie, to jest wejście w swoją krainę wyobraźni. W tym życiu nie zdajesz sobie sprawy z tego, że jesteś w tamtym świecie (…) Wszyscy jesteśmy wyobraźnią. Wówczas wracasz do świata wyobraźni (…) My nie idziemy do tamtego świata… my w nim jesteśmy! (…) To jest wracanie cały czas tam, gdzie jesteśmy. Złudą jest ten świat. Nasza świadomość jest kluczem do zrozumienia, ale ty w tym miejscu gdzie jesteś, tego nie pojmiesz. Trzeba być tu, aby zrozumieć! – tak wyglądają wiadomości, jakie przekazał Rymuszko jasnowidzowi Jackowskiemu.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

3 Komentarze

  1. tyle ze to co twierdzi Jackowski jest sprzeczne z opowiesciami wielu osob co bylo po tamtej stronie .Sprzeczne z opowiesciami mojego syna nawet . Wiec nie traktuje powaznie informacji od jakiegos jasnowidza bo sam wiem co bedzie , tyle ze nie mam wizji a wszystko od kiedy pamietam sie sprawdza .

  2. Chcialem wejsc w komentarze zeby znowu sie wkurwic czytajac wypociny zjebow ktorzy obrazaja pana Jackowskiego, ale cos dziwnego nie ma ani jednego. Niech wiec moj bedzie pierwszy. Zanim zaczniecie oceniac czlowieka wejdzcie na jego strone internetowa i poczytajcie dokumenty policyjne potwierdzajace znalezienie przez niego wielu zwlok. Jak mozecie wypowiadac sie na temat o ktorym nie macie pojecia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*