Cejrowski bezpardonowo uderza w Błaszczaka. Minister mu tego nie daruje!

Wojciech Cejrowski, podróżnik słynący z ostrego języka, po raz kolejny nie przebiera w słowach. Tym razem były stały gość programu „Minęła 20” bezpardonowo podsumował Ministra Obrony Narodowej, Mariusza Błaszczaka.

Mariusz Błaszczak to jeden z najbliższych współpracowników „naczelnika państwa” Jarosława Kaczyńskiego. W trakcie rekonstrukcji rządu zamienił tekę ministra spraw wewnętrznych na funkcję szefa MON. Jednak zdaniem wielu po prostu się do tej roli nie nadaje.

Podobne zdanie w tej kwestii ma Wojciech Cejrowski, który często krytykuje PiS, choć głównie za poczynania w sferze socjalnej, wzrost podatków czy gnębienie przedsiębiorców. Teraz ostro podsumował postać Mariusza Błaszczaka.

– Ostatnio oglądałem film na dwójce, na temat wojska, zainteresowałem się tematem, bo kolejna wojna się zbliża. Na Ukrainie Amerykanie będą chcieli ropę kopać, w związku z tym Rusy przyjadą jeszcze większymi czołgami – zaczyna Cejrowski.

– I patrzę na faceta, który kompletnie nie ma charyzmy ani drygu wojskowego. Ci żołnierze wyprężeni jak struny, gęby jakby chcieli strzelać za chwilę, a obok nich stoi taki facet ciamciaramcia, który mógłby być ministrem ds. przedszkoli, ds. ścieżek wojskowych. Kompletnie nie ma zdolności wojskowych ten gość – skomentował krótko postać Błaszczaka.

YOUTUBE

 

Więcej postów