Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie

Krzysztof Jackowski często bierze udział w przypadkach głośnych zaginięć, jakimi żyje cała Polska. Podczas poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka jasnowidz zdecydowanie mało się udzielał. Dopiero teraz zdecydował się na przerwanie milczenia w tej sprawie.

Krzysztof Jackowski słynie z tego, że pomaga odnaleźć osoby zaginione. Wiele osób jest przekonanych, że to głównie dzięki jego pomocy udaje się odnaleźć bliskich zrozpaczonych rodzin. Wierni wielbiciele wizji jasnowidza czekali, aż ten wypowie się w sprawie Piotra Woźniaka-Staraka. Wiadomo, dlaczego aż tyle z tym zwlekał.

Podczas jednego ze swoich ostatnich streamów Krzysztof Jackowski postanowił opowiedzieć o wydarzeniach z ostatnich dni. Jak się okazało, jasnowidz zaangażował się w sprawę zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka, jednak pewne osoby miały go prosić, żeby zachował milczenie na ten temat. Proponowano mu ponoć podpisanie specjalnej klauzuli, w której miałby się zobowiązać do wstrzymania się z udzielaniem informacji na ten temat. Ten nie zgodził się na to, a w dniu rozpoczęcia transmisji został zwolniony z obietnicy milczenia.

Właśnie wtedy Krzysztof Jackowski postanowił, że przerwie milczenie i opowie wszystko, co wie na temat tej sprawy. Jak się okazuje, jasnowidz cały czas miał sprawę na oku. Zdradził, że nawet pomógł śledczym w rozwikłaniu zagadki. Jego wkład był podobno bardzo duży, choć był ukrywany przed opinia publiczną.

Jasnowidz przedstawia swoją wersję wydarzeń

Nie było o tym mowy publicznie, ale zanim znaleziono ciało, Krzysztof Jackowski z własnej woli miał wysłać śledczym mapę, na której dokładnie wskazywał miejsce, w którym można znaleźć Piotra Woźniaka-Staraka. Niedługo potem zwłoki miały zostać odnalezione właśnie w tym miejscu. Jak podkreślił, zrobił to z własnej woli, aby pomóc w rozwikłaniu tej zagadki.

Jasnowidz zamierza pokazać, że tak faktycznie było. Będzie udowadniał swoim widzom całą sytuację przez upublicznienie jego maili z mapami do odpowiednich osób. Już niedługo ma się pojawić na platformie Youtube nowa transmisja, podczas której zostaną ujawnione dowody na pomoc wizjonera.

SARA OSIECKA

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*