Kinga Duda w ciąży?! Plotki o córce prezydenta nie cichną, a niektóre fakty zaskakują

Kinga Duda jako córka prezydenta jest pod ciągłym ostrzałem paparazzich, którzy są zdolni do tego, by śledzić i fotografować dziewczynę nawet w najbardziej intymnych i prywatnych sytuacjach.

Plotki pojawiające się wokół jej osoby nie cichną i cały czas pojawiają się coraz nowsze. Wiadomość o tym, że córka prezydenta spodziewa się dziecka, wstrząsnęła całym Internetem. Teraz wszyscy spekulują odnośnie do tego, jakie plany na przyszłość ma dziewczyna, która właśnie skończyła edukację. Większość twierdzi, że zdecyduje się na wyprowadzkę do Stanów. Przedstawiamy najgłośniejsze plotki na temat Kingi, które wielu mogą zszokować.

Kinga Duda ma zaledwie 24 lata i dopiero co zakończyła swoją edukację, ale jej tata nie ukrywa, że niecierpliwie wyczekuje wnuków. Prezydent Andrzej Duda zaskoczył wszystkich, mówiąc, że jest już gotowy na zostanie dziadkiem. Mężczyzna sam został ojcem, mając 23 lata, uznał więc, że córka jest już gotowa do roli matki i postanowił wyjawić, że marzy o gromadce wnuków. Od tamtej pory w sieci zawrzało od licznych domniemań na temat tego, czy córka prezydenta spodziewa się potomstwa, czy też nie. Wszyscy z zapartym tchem wyczekiwali wiadomości płynącej z Pałacu Prezydenckiego.

Wiadomo, że po zakończeniu studiów Kinga Duda wyjechała do Stanów Zjednoczonych, po to, by nadal kształcić się w kierunku prawniczym. Uzdolniona córka prezydenta Andrzeja Dudy nie miała więc w tym roku wakacji. Ukończyła kurs prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie. Spędziła tam trzy miesiące i uzyskała prestiżowy certyfikat, który na pewno pomoże jej w przyszłości znaleźć dobrą pracę. Dziewczyna nie ukrywała faktu, jak dobrze żyje jej się za oceanem. Większość zaczęła się zastanawiać, czy dziewczyna nie zdecyduje się na osiedlenie się za granicą i tam kontynuowanie swojej kariery. Agata Duda drżała ze strachu, dopóki córka nie wyjawiła jej swoich planów.

Dziewczyna mimo młodego wieku może pochwalić się licznymi sukcesami prawniczymi, zatem można snuć domysły, że znalezienie pracy w tym zawodzie nie będzie stanowiło dla niej problemu.

Od lat będąc córką prezydenta, musi liczyć się z tym, że każdy jej ruch będzie komentowany i poddawany ocenie opinii publicznej. Musi się zatem pilnować na każdym kroku, bo wszystko, co robi, w zawrotnym tempie obiega Internet, a komentujący często są bezlitośni.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*