Takiego Kaczyńskiego już dawno nikt nie widział. Śmiał się i żartował z rozmiarów swojej głowy

Jarosław Kaczyński zdecydowanie nie kojarzy się z obrazem polityka pogodnego i uśmiechniętego. Ostatnio mieliśmy jednak okazję poznać jednego z najważniejszych polityków z zupełnie innej strony. Prezes partii rządzącej zdecydował się na żarty przed kamerami.

Jarosław Kaczyński od dłuższego czasu buduje wizerunek osoby bardzo zdecydowanej, nieznoszącej sprzeciwu i pokazującej, że publiczne okazywanie jakichkolwiek emocji jest dla niego niewskazane. Z tego powodu były premier nikomu nie kojarzy się jako osoba roześmiana i towarzyska. Ostatnio jednak postanowił dokonać pewnych zmian w swoim wizerunku. Na to przynajmniej wskazuje jego niedawne zachowanie przed kamerami.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości regularnie odwiedza kolejne miejscowości w Polsce, gdzie ma okazję do bezpośrednich rozmów z wyborcami. Dzięki temu może w najlepszy sposób pokazać, że dba o ich interesy, a także wykorzystać okazję by poprawić swój wizerunek. Na jednym ze spotkań zobaczyliśmy, jak znany poseł śmieje się i żartuje z samego siebie, co nie zdarza się zbyt często.

Jarosław Kaczyński żartuje ze swojej głowy

Kampania wyborcza powoli dobiega końca, choć obecny etap jest prawdopodobnie najważniejszy. Politycy mają ostatnie chwile na to, by przekonać do siebie wyborców, w związku z czym bardzo często można spotkać ich „w terenie”. Dotyczy to zarówno szeregowych posłów, jak i najważniejszych osób z największych partii w naszym kraju.

Na podróże decyduje się także Jarosław Kaczyński. Były premier odwiedza nie tylko największe miasta, ale również mniejsze ośrodki, gdzie również może liczyć na tysiące głosów. Do zabawnej sytuacji doszło na spotkaniu w Zbuczynie, gdzie prezes partii rządzącej skonfrontował się z przedstawicielami straży pożarnej. Zabawna sytuacja doczekała się wielu komentarzy w Internecie.

Jarosław Kaczyński pokazał się z innej strony

Po płomiennym przemówieniu polityk otrzymał od strażaków „hełm lidera”. Jak zauważył sam polityk, nie był on dopasowany do jego głowy, co postanowił od razu skomentować. Stwierdził, że co prawda jest niski, ale jego głowa jest bardzo duża, w związku z czym nakrycie głowy z pewnością nie będzie pasowało, ale jest wdzięczny za prezent.

Mimo wszystko prezes PiS stwierdził, że założy hełm, by sprawić obecnym na miejscu wyborcom przyjemność. Próba nałożenia hełmu wyglądała bardzo zabawnie, a sam polityk śmiał się głośno z samego siebie. Do tej pory nie mieliśmy okazji oglądać go w takich sytuacjach. Wygląda na to, że Kaczyński postawił na całkowite ocieplenie swojego wizerunku.

POLSAT NEWS

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*