Sekielski pogrąża Jana Pawła II. Publikuje szokujące fakty

Sekielski i Jan Paweł II

Tomasz Sekielski i Jan Paweł II — dziennikarz szykuję prawdziwą bombę o papieżu Polaku? Dziennikarz portalu Onet zdobył olbrzymią popularność za sprawą filmu pt. „Tylko nie mów nikomu”. Dokument odnosił się do informacji na temat zjawiska pedofilii w polskim kościele. Aktualnie redaktor niemieckich mediów ma zamiar stworzyć trzecią część, w której głównym bohaterem ma być Karol Wojtyła.

Sekielski i Jan Paweł II: Dziennikarz chcę uderzyć w Polską ikonę?

Tomasz Sekielski wywołał na przełomie kwietnia i maja niemały skandal za sprawą produkcji „Tylko nie mów nikomu”. Materiał przede wszystkim w zaskakującym czasie zyskał olbrzymią popularność, a w serwisie YouTube film obejrzały aż 22 miliony osób. Aktualnie Sekielski wziął sobie na cel Jana Pawła II. Z informacji podanej przez dziennikarza portalu Onet wynika, iż Karol Wojtyła będzie głównym bohaterem jego najnowszego materiału.

Co dziennikarz wie o polskim papieżu?

Przede wszystkim „Tylko nie mów nikomu” zdobyło olbrzymią popularność w Polsce, lecz również i w Europie. Także ie ulega wątpliwości, że trzecia część produkcji będzie jeszcze bardziej interesująca. Czy Karol Wojtyła krył pedofilów w kościeleom? Tego nie wiemy, lecz z pewnością materiał dziennikarza serwisu Onet rzuci na sprawę nowe światło.

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*