Pawłowicz okrutnie upokorzona! Tego nie wytrzymała

Atak jakiego doświadczyła Krystyna Pawłowicz na portalu Twitter pod jednym ze swoich komentarzy przelał czarę goryczy. Posłanka PiS postanowiła stanąć w obronie pierwszej damy, Agata Duda została skrytykowana za swoje wystąpienie. Broniąca jej Pawłowicz poznała na własnej skórze, co to hejt w sieci.

Krystyna Pawłowicz jest chyba jedną z barwniejszych postaci polskiej polityki. Dlatego, że posłanka Prawa i Sprawiedliwości znana jest ze swoich bezkompromisowych i stanowczych wypowiedzi. Nie ma chyba osoby, która obojętnie przeszłaby obok niej. Jej zwolennicy uwielbiają ją za tą bezpośredniość, przeciwnicy nienawidzą, każdy jednak ma wyrobione o niej zdanie.

Od czasu, do czasu Pani Pawłowicz daję się poznać z trochę innej strony. Dlatego jak każda kobieta wyczulona jest na komentarze na punkcie jej wyglądu i sposobu ubierania się. Tak też było i tym razem, gdy posłanka wdała się w ostrą dyskusje z jedną z użytkowniczek na portalu Twitter.

Pawłowicz okrutnie upokorzona

Dyskusja rozgorzała na Twitterze, gdzie Krystyna Pawłowicz postanowiła wziąć w obronę pierwszą damę, Agatę Dudę, która została skrytykowana za swoją kreację przez jedną z użytkowniczek portalu. Dlatego też posłanka Prawa i Sprawiedliwości stwierdziła, że krytykująca sama nie ma stylu na swoim zdjęciu profilowym.

Inna użytkowniczka momentalnie skrytykowała Panią Pawłowicz przyczepiając się do jej sposobu ubierania i zarzucając jej że też nie ma stylu. Tego było za dużo i wynikła dalej burzliwa dyskusja, w której obie panie przerzucały się argumentami. Na koniec Krystyna Pawłowicz zażądała przeprosin, gdyż stwierdziła, że argumenty jej adwersarki były kompletnie nie trafione.

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*