Rydzyk WBIŁ do konkurencyjnej stacji! „To jest diabelskie”, „wyrwać z korzeniami”

Tadeusz Rydzyk

Tego jeszcze nie było! Ojciec Tadeusz Rydzyk znany jest z tego, że chętnie wypowiada się albo z ambony, albo w swoich mediach, takich jak Radio Maryja czy Telewizja Trwam. Tym razem – jak widać – sytuacja była szczególna i zakonnik postanowił wbić do konkurencyjnej stacji. To, co tam powiedział, brzmi przerażająco. Widzowie musieli być bardzo zaskoczeni.

Ojciec Tadeusz Rydzyk gościł w TVP, programie „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego. Na antenie posypały się prawdziwe gromy! Słynny redemptorysta przeszedł samego siebie. – Ta rewolucja kulturowa idzie przez szkoły, uniwersytety, parlamenty. Zatrute umysły, zatrute serca. Diabeł tak działa. Ta rewolucja kulturowa, to jest diabelskie – emocjonował się, odnosząc się do ostatnich ataków na Kościół i przeróbek obrazu Matki Boskiej. Ojciec Rydzyk zabrał też głoś w sprawie pedofilii wśród duchownych. – Sprawy trzeba nazywać po imieniu. Trzeba absolutnie z korzeniami wyrwać i nie można tego usprawiedliwiać – przekonywał. Dodał przy tym jednak, że „to jest znalezienie maczugi”. – Bicie w Kościół – podkreślił. Na tym nie poprzestał. – Kto walczył z Kościołem? Socjalizm nazistowski i socjalizm marksistowski – wskazał dyrektor Radia Maryja.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Dziwię się ,że jeszcze tolerują Rydzyka . Przecież to oszust . Jaki on ojciec? Pytam się . To jest wyrachowany biznesmen. Czerpie korzyści finansowe od biednych katolików,którzy sobie nie zdają sprawy czyim kosztem. A do tego partia PiS co rusz kieruje dla niego dotacje. Jestem oburzona . Rydzyk to cwaniak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*