Dziennikarze ujawniają papiery Kingi Dudy. Dla wielu to będzie SZOK

papiery Kingi Dudy

Kinga Duda musi dbać nie tylko o swój nienaganny wygląd, ale również o erudycję, bo ta jest od niej wymagana niemalże na każdym kroku. Córka prezydenckiej pary nie ma jednak powodów do zmartwień, bo jej CV jest bardzo bogate. Na jaw wychodzą zdumiewające fakty na temat jej przeszłości.

Kinga Duda dostarcza swojemu tacie kolejnych powodów do dumy. Właśnie pojawiły się informacje na temat tego, co 24-latka robiła w ciągu ostatnich lat. Trzeba przyznać, że mimo młodego wieku, udało się jej naprawdę wiele osiągnąć. Z tak bogatym CV spokojnie może szukać pracy nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju.

Prezydent może być z niej dumny. Kinga Duda osiągnęła już bardzo wiele

Zupełnie niedawno, córka prezydenckiej została magistrem prawa, co już otwiera jej wiele możliwości. Jak się okazuje, 24-latka ma za sobą o wiele więcej doświadczeń i sukcesów, które sprawiają, że już niebawem najlepsze kancelarie będą się o nią niemalże bić.

Jak dowiedziały się media, Kinga Duda miała okazję reprezentować Uniwersytet Jagielloński w wielu konkursach prawniczych. Co więcej, pierwsze praktyki miała już za sobą zanim rozpoczęła studia, a odbyła je między innymi w Parlamencie Europejskim. Wolny czas również wykorzystywała w pożyteczny sposób, uczestnicząc w rówżnych programach na jednej z amerykańskich uczelni. Naprawdę ciężko jest uwierzyć w to, że tak młodej osobie udało się tak wiele osiągnąć. Te fakty z przeszłości Kingi Dudy zadziwią wielu.

Papiery Kingi Dudy są imponujące

Jej bogatemu w osiągnięcia i zasługi CV przyjrzała się headhunterca Natalia Bogdan, która jednoznacznie stwierdziła, że tak pokaźne doświadczenie otwiera przed Kingą wiele możliwości na całym świecie. Jak się okazało, nawet Bogdan była w lekkim szoku po tym, co zobaczyła w papierach córki Andrzeja Dudy.

–  Jest imponujące, mimo młodego wieku. Widać, że już na studiach dbała o to, żeby zdobywać nie tylko wiedzę, ale także doświadczenie. Odbyła już pięć staży – pierwszy rozpoczęła jeszcze przed studiami. Należała do dwóch kół naukowych i nawiązała współpracę z międzynarodowymi organizacjami. Doskonale zna angielski, zdobyła najwyższy certyfikat, który można uzyskać w Polsce. To odpowiedzialna, zaangażowana osoba, która postawiła na edukację i rozwój i wie czego chce od życia. Bez problemu znajdzie pracę w Polsce lub za granicą – stwierdziła ekspertka.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

4 Komentarze

  1. Ciekawe jaki wobec tego ma stosunek do łamania prawa przez jej ojca, bo trudno sobie wyobrazić, że mając takie wykształcenie i tak rozległe zagraniczne staże Kinga jako prawniczka popiera działania tatusia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*