HORROR! Porwana w Niemczech Polka uwolniona we Francji. Spędziła ponad tydzień w rękach porywaczy

Porwana w Niemczech Polka

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o uprowadzeniu na terenie Niemiec 47-letniej Polki, która pracowała tam jako pielęgniarka. Prokuratura w Stuttgarcie poinformowała we wtorek wieczorem, że kobieta została uwolniona, a jej porywacze aresztowani. Wszystko to stało się na terenie Francji. Co najważniejsze, stan zdrowia kobiety jest dobry.

Polska pielęgniarka została uprowadzona w poniedziałek, 3 czerwca, w miejscowości Aspach koło Stuttgartu.  Ok. godz. 13:30 wyszła ona z pracy, po czym została siłą zaciągnięta do kampera i wywieziona w kierunku Francji. O zdarzeniu poinformowali krewni osoby, którą opiekowała się Polka.

W ostatnich dniach porywacze i ich ofiara przemieszczali się na piechotę. Porzucony pojazd znaleziono koło Strasburga, w odosobnionym miejscu w lesie. Policja znalazła tam dowody wskazujące na zastosowanie przemocy.

Dzięki intensywnej współpracy policji niemieckiej i francuskiej udało się w końcu oswobodzić 47-latkę. Policja zatrzymała również porywaczy, czyli byłego partnera porwanej – 51-letniego Macieja I. (para ma razem dwójkę dzieci) oraz jego kolegę z pracy – 23-letniego Krzysztofa T.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*