Wojewódzki zaliczył wpadkę roku! Reklama nie wyszła – internauci nie mieli litości

https://www.instagram.com/p/ByX3iiIo7FT/?utm_source=ig_embed

Kuba Wojewódzki to jedna z najbardziej popularnych osobowości stacji TVN. Dziennikarz jest non stop na językach największych mediów w Polsce. Taka sytuacja sprzyja Królowi TVN. Im więcej się mówi o Wojewódzkim, tym szybciej rośnie jego wartość rynkowa. Kuba zaciera ręce, a reklamodawcy muszą głęboko sięgać do swoich kieszeni, aby przekonać gwiazdę do reklamowania ich produktów. Wojewódzki na swoim profilu na portalu Instagram umieścił zdjęcie z produktem 4flex, reklama została odebrana wręcz skrajnie.

Kuba Wojewódzki niedawno wziął udział w reklamie dla sieci komórkowej Play. Na kontrakcie dziennikarz miał zarobić ponad 2 miliony złotych. Trzeba przyznać, że suma jak na niecałe dwie minuty reklamy robi wrażenie, dlatego celebryta poszedł o krok dalej. Pozostaje pytanie czy postać Kuby Wojewódzkiego każdego jest w stanie przekonać do danego produktu?

Kuba Wojewódzki i reklama

Kuba Wojewódzki na swoim profilu na portalu Instagram umieścił zdjęcie z produktem 4flex, reklama została odebrana wręcz skrajnie. Gwiazda TVN nie tego się

Kuba Wojewódzki na swoim profilu na portalu Instagram umieścił zdjęcie z produktem 4flex, reklama została odebrana wręcz skrajnie. Gwiazda TVN nie tego się

Najnowszą marką, którą zdecydował się zareklamować Kuba jest firma 4flex, która specjalizuje się w suplementach dla ludzi starszych z nadwagą. Ten aspekt został zauważony przez internautów, którzy jednakże często negatywnie reagują na skryte lokowanie produktu. Tak było i tym razem. Gwiazda TVN musiała przyjąć na klatę sporą dawkę krytyki ze strony internautów, jednakże dziwi ten fakt. Wojewódzki pewnie nie spodziewał się że kolejnym obiektem drwin będzie waśnie reklama.

Kontrowersje wokół Kuby

Poprzednim projektem reklamowym, w którym brał udział Kuba Wojewódzki była kampania reklamowa firmy „Helena”, jednakże i tu nie wszystkim przypadła do gustu postać Kuby Wojewódzkiego. Internauci zwracali uwagę, że do gwiazdora nie pasuje za bardzo powiedzenie „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Wojewódzki i reklama czy to się sprawdzi? Skąd takie opinię?

Kuba Wojewódzki nigdy się nie krył co do swoich poglądów politycznych, dlatego mimo iż poparł 4 lata temu Pawła Kukiza, to w drugiej turze mocno angażował się w poparcie Bronisława Komorowskiego. Polacy mają również spory żal do Kuby o incydent mający miejsce w czasie jego show, bowiem wtedy jeden z gości dziennikarza po namowach włożył polską flagę w odchody. Tej sytuacji wiele osób nie może Kubie zapomnieć do dziś, dlatego mówi się o nim e można go albo kochać albo nienawidzić.

https://www.instagram.com/p/ByX3iiIo7FT/?utm_source=ig_embed

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*