Policja zatrzymała auto z 14-letnią Roksaną Węgiel. Sprawa zakończy się w sądzie

Roksaną Węgiel

The Voice Kids dało Roksanie Węgiel wielką popularność, dzięki której gwiazda koncertuje obecnie po całej Polsce. O ostatnim wydarzeniu z jej życia wie niewiele osób. Okazuje się, że młodą piosenkarkę zatrzymała policja.

The Voice Kids jest szansą dla najmłodszych wokalistów na to, by osiągnąć sukces i zyskać rozgłos. Czasami nie idzie to ze sobą w parze, jednak jednej z nastoletnich piosenkarek udało się utrzymać jedno i drugie. Chodzi o Roksanę Węgiel, jedną z najbardziej utalentowanych polskich artystek, która pomimo swojego młodego wieku cieszy się ogromną sławą.

Wielki niepokój wywołał wiadomość dotycząca zatrzymania wokalistki przez policję, w związku z którym miała ona poważne problemy. Artystka szybko nagłośniła sprawę poprzez media społecznościowe.

Zwyciężczyni The Voice Kids zatrzymana przez policję

– Nieprzyjemna sytuacja, policja zatrzymała konwój, spisali nasze dane, 30 minut czekania, pan policjant wykazał się totalnym brakiem wyrozumiałości. Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, przepraszam was kochani – mówiła w mediach społecznościowych gwiazda polskiej muzyki po tym, jak jej auto zostało zatrzymane przez policję.

Gwiazda The Voice Kids miała być jedną z najważniejszych celebrytów, które pojawią się w Lubartowie. Ostatecznie nie udało jej się wystąpić przed publicznością, jednak zjawiła się na miejscu, by opowiedzieć o wszystkim, co się wydarzyło, jednocześnie odpowiadając na pytania sympatyków. Warto pochwalić jej pojawienie się na miejscu pomimo kontroli, która dla wielu byłaby okazją na powrót do domu.

Gwiazda polskiej muzyki miała bardzo poważny problem

Głos w sprawie zabrała Małopolska Policja, która rzuciła nowe światło na całą sprawę. Okazuje się, że kierowca Roksany nie był bez winy.

– Tak to jest, jak się jedzie z sygnałami uprzywilejowania cywilnym BMW. Kontrola była stosunkowo szybka i Roksana Węgiel mogła jechać dalej. Sprzęt zarekwirowano a kierowcę czeka sprawa w sądzie – odpowiedział na Twitterze profil małopolskiej policji.

Wiele wskazuje na to, że kłopoty dziewczyny były tylko jednorazowe, jednak z pewnością będzie ona wspominać dzień koncertu w Lubartowie nie w taki sposób, w jaki chciałaby o nim pamiętać. Prawdopodobnie gwiazda da koncert w Małopolsce w późniejszym terminie.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*