Nie będziemy już bezpieczni w Europie? Jackowski miał właśnie krwawą wizję o nadchodzącej wojnie

Krzysztof Jackowski przestrzega. Według jasnowidza, nad Europą widnieje wizja wielkiego, krwawego konfliktu, który doprowadzi do śmierci tysięcy mieszkańców kontynentu. A wszystko przez wydarzenia, które mają rozegrać się w ciągu kilku miesięcy.

Krzysztof Jackowski w swoich przepowiedniach bardzo często przestrzegał przed wojną i miał wizję krwawych konfliktów, które miały pogrążyć Europę. Wizjoner wielokrotnie przepowiadał, że w ciągu kilku miesięcy w 2019 roku cały, pokojowo nastawiony dotychczas świat stanie w płomieniach. A wszystko przez zamach terrorystyczny, który może sprawić, że nasz kontynent zacznie przygotowywać się do wojny.

Krzysztof Jackowski przestrzega: W Europie nie będzie bezpiecznie

W trakcie swojej ostatniej audycji wizjoner z Człuchowa miał wizję na żywo, w trakcie której wyznał przerażającą prawdę na temat zdarzeń, jakie będą miały miejsce w Europie.

– Nie będzie spokojnie w Europie! Nie lubię robić wizji przyszłościowych, ale wkraczamy w okres bardzo niebezpieczny dla Europy. Kojarzy mi się duży zamach, duża ciężarówka, czymś wypełniona i wielka eksplozja… Cholera… Albo jeden duży zamach, albo będzie ich kilka. Kojarzy mi się duża ciężarówka, może nie TIR, ale duża ciężarówka. Wielka eksplozja. Pozamykane ulice dookoła. Wielka panika. To może się wydarzyć na święto czegoś. W danym kraju będzie święto czegoś, uroczystość, święto jakieś… I wielka strzelanina pod kościołem… ale to później. To są dwie odrębne rzeczy. Pod kościołem, blisko kościoła…- powiedział wstrząśnięty wizjoner.

Atak terrorystyczny zapoczątkuje wojnę?

Według Jackowskiego pojawienie się wizji ataku terrorystycznego przy pomocy samochodu dostawczego może przypomnieć ludziom w Europie najczarniejsze i najgorsze wspomnienia z wojny.

– Pamiętajcie te dwie rzeczy, które powiedziałem: ciężarówka, wybuch i strzały pod kościołem. Jeżeli tak będzie, to pamiętajcie, że po tym zacznie się w jakimś państwie wielka jatka. Nie wiem w jakim kraju. Jezus… jakiś wybuch instalacji gazowych. Ja zaznaczam, że to mogą być rzeczy rozłożone w czasie, albo będą się w jednym czasie działy. Wybuch instalacji gazowych… Jeżeli to będzie zamach terrorystyczny, to będzie bardzo rozlegle zorganizowany lub będzie to kilka zamachów rozłożonych w czasie. Nie wiem… Może się mylę, ale mam wrażenie, że to zacznie się niebawem. Nie umiem powiedzieć czasu. Pamiętajmy rzeczy, o których mówię, a nie to kiedy to ma się wydarzyć. Zawsze wizja to są najbliższe tygodnie, dni czasami miesiące, ale nie dłużej – przestrzegało medium.

MATEUSZ WYSOKIŃSKI

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*