Sprawca masakry w Nowej Zelandii ostrzega Polskę! “Stanie się u was coś znacznie gorszego”

Wydarzenia z Nowej Zelandii mocno wstrząsnęły światem. Teraz media na całym świecie rozpisują się na temat motywów działania zamachowca. Mężczyzna opublikował w sieci długi manifest, w którym az dwukrotnie przywołuje Polskę i wysyła ostrzeżenie. Zaznacza, że już był w naszym kraju.

W strzelaninie jaka miała miejsce w Nowej Zelandii w Christchurch zginęło 49 osób, a 20 odniosło poważne rany. W doniesieniach medialnych wciąż trwa makabryczny wyścig, w którym eksperci prześcigają się w odgadywaniu prawdziwych powodów działania Brentona Tarranta.

Wszystko zdaje się być na nic, ponieważ on sam jasno sprecyzował swój cel i wyjaśnił o co mu chodzi. 74- stronicowy manifest, który zamieścił w sieci mrozi krew w żyłach. To właśnie w nim czytamy między innymi o tym co było prawdziwą przyczyną decyzji o przeprowadzeniu krwawego ataku. Nas Polaków, powinno to bardzo interesować gdyż jak wcześniej wspominaliśmy, Brenton o Polsce wspomina aż dwukrotnie. Zaznacza przy tym, że był w naszym kraju

Brenton Tarrant ostrzega Polskę

To, że zapewne wielu z nas mogło mijać go na ulicy i nie wiedzieć o tym to jeszcze nic. Zamachowiec bowiem zaznacza że to właśnie u nas, w Polsce wkrótce może rozegrać się coś o wiele gorszego niż w Nowej Zelandii. Obok naszego kraju wymienianych jest kilka innych europejskich państw.

Opublikowany kilkudziesięciostronicowy manifest nosi nazwę  „Wielka Wymiana: W drodze do nowego społeczeństwa”

– Nie znajdziesz żadnej ulgi, ani na Islandii, ani w Polsce, ani w Nowej Zelandii, ani w Argentynie, ani na Ukrainie, nigdzie na świecie. Wiem, bo tam byłem – czytamy w manifeście, w którym Brenton przekonuje nas o konieczności podjęcia walki o „nowe społeczeństwo”.

– Ten ruch może rozpocząć się w Polsce, Austrii, Francji, Argentynie, Australii, Kanadzie, a nawet Wenezueli, ale rozpocznie się na pewno, a kiedy to się stanie, bądź gotowy stanąć za swoimi ludźmi, z pełną mocą swoich sił – dodaje Brenton.

Przypomnijmy, że już wcześniej pojawiał się Polski wątek w kontekście zamachu w Nowej Zelandii. Świat obiegły zdjęciach na których widać broń Brentona z wypisanymi różnymi nazwiskami. Wśród nich pojawia się między innymi polski hetman Feliks Kazimierz Potocki, który walczył za czasów Jana III Sobieskiego z Turcją pod Wiedniem i Parkanami.

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*