Beata Szydło spali się ze wstydu. Wyciekło zdjęcie z Kaczyńskim

Beata Szydło będzie miała o czym myśleć. Były prezydent Polski, Lech Wałęsa, postanowił pokazać wspólne zdjęcie byłej prezes Rady Ministrów z szefem Prawa i Sprawiedliwości. To, co zrobił Noblista, sprawi, że polityk spali się ze wstydu.

Beata Szydło jest postacią, która wzbudza bardzo mieszane uczucia wśród obserwatorów polskiej sceny politycznej. Prezes Rady Ministrów, która została ogłoszona przez swój klub do startu w wyborach do europarlamentu, spotkała się z krytyką opozycji, która zaczęła jej wypominać nieprzychylne wypowiedzi dotyczące Unii Europejskiej. Swoją cegiełkę do krytyki polityk postanowił dorzucić także Lech Wałęsa, który na swoich social mediach opublikował materiały, które jego zdaniem mogą skompromitować byłą premier.

Beata Szydło spali się ze wstydu? Wałęsa znów atakuje PiS

O tym, że relacje byłego prezydenta i partii rządzącej są zacięte, nie trzeba mówić żadnemu obserwatorowi polskiej sceny politycznej. Były działacz NSZZ Solidarność wielokrotnie atakował zarówno poszczególnych polityków, jak i kierownictwo ugrupowania. Tym razem były prezydent postanowił odnieść się do startu Beaty Szydło w elekcjach do parlamentu europejskiego, zamieszczając materiały, które raz na zawsze mogą zdyskredytować polityk w oczach wyborców.

Nim jednak były prezydent zdecydował się na pokazanie Szydło, postanowił odnieść się do słów Jarosława Kaczyńskiego, który w ostatnim czasie zadziwił Polskę wypowiedziami, które przez dużą część obserwatorów polskiej sceny politycznej zostały odebrane za homofobiczne. Przypomnijmy, że szef PiS w otwartych słowach zaatakował środowiska LGBT, mówiąc, że w Polsce nie ma miejsca na nauczenie o nich w szkołach.

– Facet, którego kiedyś na zbity pysk wyrzuciłem z pracy, nie będzie mówił Polakom co „wara” a co nie „wara”. Może se tak do kota powiedzieć, a nie do Obywateli Rzeczpospolitej Polskiej. […] Polacy to mądry Naród, wiedza co dla nich dobre jest, a co złe i wybiorą mądrze. Nie będzie ich pouczał facet, który nie ma zielonego pojęcia, co to znaczy być ojcem. Za kogo on się uważa, używając bezkarnie takich słów jak „Kanalie” czy „wara” ? – pisał na Twitterze Wałęsa.

Po wypowiedzeniu tych słów Wałęsa zaczął jeszcze bardziej atakować obóz rządzący i opublikował zdjęcie, które przedstawiało byłą premier z Jarosławem Kaczyńskim. Fotografia, na której widać polityk pomagającą szefowi PiS w robieniu zakupów, oznaczył ironicznym komentarzem.

-1 kg ziemniaków, dwóch Premierów. Przecież ten facet nawet zakupów nie umie zrobić, a dwie wieże chciał stawiać. „Wara” – skwitował były prezydent.

MATEUSZ WYSOKIŃSKI

Więcej postów

1 Komentarz

  1. ŻENADA a nie news dnia. Cóż niezwykłego, że Kaczyński i Szydło poszli sobie na zakupy do warzywniaka? Są znajomymi a znajomi czasami tak robią. Na czym ma polegać “nieumiejętność” robienia zakupów? Że co, ma wysłać po to podwładnego albo robić samotnie? Na zdjęciu widać, że potrafi robić zakupy, wkłada 1 kg ziemniaków do swojego koszyka z zakupami. Naprawdę nie ma już ciekawszych wydarzeń i z banalnej sytuacji robicie jakąś sensację? Za chwilę pokażecie zdjęcie Kaczyńskiego na kiblu w publicznej toalecie i napiszecie – “Kaczyński nie potrafi korzystać z domowej toalety i musi korzystać z publicznej na mieście?”.

Komentowanie jest wyłączone.