PiS zdradził Polaków?! Zagłosowali w UE przeciwko naszym interesom. Publikujemy nazwiska zdrajców [PEŁNA LISTA]

PiS zdradził Polaków

Wiele razy ostatnio dochodziły do nas  zapewnienia ze strony partii Prawo i Sprawiedliwość o tym, że stanowczo będą sprzeciwiać się polityce Unii Europejskiej, która ma na celu pogrzebać polskie rolnictwo. Prawda jednak – jak się okazało – leży dalej od tych “deklaracji” niż nam się wszystkim wydaje.

“Europosłowie PiS zgodnie zagłosowali za obcięciem funduszy dla wsi w nowym budżecie Unii Europejskiej”– podaje wiesci24.pl.

Teraz jest bardzo ważny dla nas czas, ponieważ ważą się losy budżetu unijnego który zostanie przyznany po 2020 roku. Własnie w tej sprawie posłowie Prawa i Sprawiedliwości zgodnie postanowili obciąć fundusze przeznaczone dla… POLSKIEJ wsi! Nie trzeba być profesorem aby wiedzieć, że w obecnej sytuacji polskiego rolnictwa, zabranie dopłat nie spowoduje polepszenia sytuacji a dramatycznie ją pogorszy.

Z pomocą polskim rolnikom przyszły ugrupowania między innymi takie jak EPL, które przekonywane przez pewne grupy pozostałych polskich europarlamentarzystów pomogli zrozumieć zdecydowanej większości głosujących, że bez dotacji polska wieś umrze.

Dzięki temu Parlament Europejski zdecydowanie odrzuca warianty przyszłego budżetu Unii, które przewidują cięcia w polityce spójności i polityce rolnej.

Zbrodniczy plan finansowy nie wszedł w życie tylko i wyłącznie dlatego, że zdecydowana większość polskich europarlamentarzystów była stanowczo przeciw. Czegoś tu nie rozumiemy: skoro PiS tak mocno walczy o nasze dobro, którym niewątpliwie jest również polskie rolnictwo, a co za tym idzie dobro rolników, to dlaczego postanowili pozbawić ich dotacji?

Tego jeszcze nie wiemy, jednak dziś zdecydowaliśmy się opublikować pełną listę nazwisk osób z PiS, które głosowały przeciwko polskim rolnikom.

Kto głosował przeciwko polskim rolnikom?

Ryszard Czarnecki

Edward Czesak

Anna Fotyga

Beata Gosiewska

Czesław Hoc

Marek Jurek

Karol Karski

Sławomir Kłosowski

Zbigniew Krasnodębski

Urszula Krupa

Zbigniew Kuźmiuk

Ryszard Legutko

Stanisław Ożóg

Bolesław Piecha

Mirosław Piotrowski

Tomasz Poręba

Jacek Saryusz-Wolski

Jadwiga Wiśniewska

Kosma Złotowski

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

48 Komentarze

 1. Co za KOD-ziarstwo! Że niby Boni, Bieńkowska, Lewandowski itp. razem z tzw. królem europy, D. Tuskiem, oni działają dla interesu Polski? Co za głupi artykuł*! Kto to w ogóle wypocił?! Nie widzę, nazwiska autora, ale treść artykułu i jego tytuł jasno wskazuje, kim jest ów autor**…
  * czyt. paszkwil
  ** czyt. lewak

  • PiS tak samo działa dobrze dla Polski jak działało PO. Z jednej strony Żydzi z drugiej Niemcy. Kiedy w końcu Polacy będą sami rządzić w swoim kraju a nie bojówki PiS Żydów, PO Niemiec.???? Kiedy kur.a w końcu nasz bezmyślny naród się obudzi i przestanie głosować na zdrajców zlotoustych.

 2. pis zdradził nie pierwszwy raz i bedzie jeszcze wiele razy , ale ciemny lud i tak wierzy w to co im mówi
  wierzą , że czarne to białe i białe to czarne bo prezes tak twierdzi (mózg niepotrzebny)

 3. I właśnie po to aby zaszkodzić polskiej gospodarce, tak ochoczo wybierają się do Brukseli? Prędzej trafią do piekła, niż do unijnego parlamentu! S-pisie sprzedawczyki!

 4. Sfotygowana Anna nie umie przeciez nic dobrego dla Polski zrobic. Jej pobyt w USA przed laty, to byla kupa wstydu, wiec nie ma sie co dziwic , ze teraz tez przeciwko polskim rolnikom glosuje.

 5. Polacy jak zwykle na noże,ale nikt nie sprawdził kto to pisze.Kochani poczytajcie o cyberatakach,ktoś celowo nami manipuluje abyśmy się żarli.Więcej dobrych odzywek do siebie a przestanie ktoś żerować na naszym narodzie,miłego dnia KOCHANI

 6. – Lepiej byłoby, gdyby posłanki PO przed robieniem konferencji zapoznały się z całą treścią rezolucji, tym, co było w niej zawarte. A była tam po pierwsze zawarta zgoda na głosowanie ws. budżetu większością, a nie jednomyślnie jak do tej pory. To byłaby zmiana bardzo negatywna dla Polski. Po drugie, w tej rezolucji była zawarta sugestia dotycząca wprowadzenia podatku ekologicznego, związanego z emisją CO2. Przecież to byłoby katastrofalne dla Polski – powiedział PAP Kuźmiuk.

  Jak ocenił, jeśli chodzi o politykę spójności to rezolucja dotyczy spraw „odległych jak stąd do kosmosu”, a wypowiedzi posłanek PO stanowią „próbę wciskania kitu” opinii publicznej. – Posłanki PO ośmieszyły się tą konferencją.
  A może faktycznie to przeliczyli i sumujac dla nas jest tak korzystniej

 7. TO BARDZO PRAWDOPODOBNE, ŻE TE MIERNOTY, NIEDOUKI I WYPRANE PRZEZ KACZSEKTĘ PÓŁMÓZGI DLA TĘPEJ IDEI SĄ W STANIE POGRĄŻYĆ W RUINIE ROLNIKÓW I OJCZYZNĘ. DALI DOWÓD SWOJEJ NIEKOMPETENCJI JUŻ SETKI RAZY I PEWNIE DO WYBORÓW JESIENNYCH JESZCZE NIE RAZ UDOWODNIĄ, ŻE ICH MIEJSCE JEST NA SANESKOBAR ALBO ZA URALEM U PRZYJACIELA PUTINA. OKRADAJĄ NARÓD OD LAT, A SREBRNA OŚMIORNICA NIE PODDA SIĘ BEZ WALKI!

 8. Czy na pewno tak było? A może odwrotnie , europosłowie opozycji tak głosowali? Jak się wyjaśni, kto i jak faktycznie głosował, będzie po wyborach a artykuł swoje zrobi

 9. Kiedy odbyło się to głosowanie i czego dokładnie dotyczyło? Chodzi mi o uwiarygodnienie artykułu, które będę mógł wykorzystać podczas dyskusji. Sama informacja nikogo nie przekona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*