Krzysztof Jackowski wyjął na wizji dokument. Nagle zamknął wszystkim usta

Jackowski wyjął na wizji dokument

Krzysztof Jackowski nie boi się wypowiadać w znaczących społecznych sprawach. Jasnowidz komentuje dokładnie to, czym w danej chwili żyją miliony Polaków, a teraz zrobił coś, czego nie spodziewał się nikt. Na wizji wyjął dokument, którym zamknął usta absolutnie wszystkim.

Krzysztof Jackowski już od wielu lat szczyci się opinią najpopularniejszego i cieszącego się największym zaufaniem jasnowidza w Polsce. W jego słowa wierzą miliony, a rozwiązanymi sprawami sam udowadnia swoje niesamowite zdolności. Wiarygodności dodaje mu także współpraca z wieloma celebrytami, ludźmi polskiego show-biznesu, a nawet służbami mundurowymi. Gigantyczną oglądalnością cieszy się również jego kanał na YouTube, na którym wyraźnie widać, że medium interesuje się zarówno sytuacją polityczną naszego kraju, jak i sprawami, którymi aktualnie żyje cała Polska.

Jego słowa już nieraz wywoływały gigantyczne emocje, często dochodziło również do kontrowersji i skandali. Teraz jednak Krzysztof Jackowski zrobił coś, czego nikt się po nim nie spodziewał. Na wizji pokazał i przeczytał dokument zamykający usta wszystkim swoim przeciwnikom.

Krzysztof Jackowski publikuje dokument podczas transmisji

Transmisje live na YouTube, które prowadzi Krzysztof Jackowski, oglądane są na żywo przez tysiące internatów. Często usłyszeć tam można najnowsze przepowiednie, tym razem jednak na wizji doszło do czegoś wyjątkowego. Jasnowidz pokazał do kamery dokument, na którym był zapis komentarza spod jednego z jego filmików. Autor ostro broni tam medium z Człuchowa i zamyka usta wszystkim hejterom.

 – Proszę Pana, zbyt wiele czasu poświęca Pan odnoszeniu się do osób, które bezradnie pana krytykują i podważają dary, którymi jest pan obdarzony, niczego w sumie dalej nie wnosząc rozpoczyna się tekst – pojawiło się w komentarzu.

Dalej ostro ocenia internautów krytykujących jasnowidza.

– To nic nie daje, poza tym, że dowartościowuje się wielkich ignorantów o panu mówiących, w sposób, na który pozwala im ich własna intuicja, a raczej ich brak – czytamy dalej.

Na koniec nie może skończyć chwalić umiejętności Jackowskiego.

– Jest pan doskonałym przykładem, ze niemożliwe jest możliwe, a to co nienamacalne, jest w zasięgu ręki – pojawiło się pod video.

Fani jasnowidza nie mają wątpliwości. Popierają działania mężczyzny

Wyraźnie widać, że Krzysztof Jackowski był niezwykle dumny z tego głośnego i wyraźnego poparcia swojej działalności przez sympatyków. Czytał wydrukowany komentarz z uśmiechem na ustach i podobną satysfakcję z pewnością miał przeglądając także nowe komentarze. 

– Tak jest! Stop hejterom. Panie Krzysztofie, jest Pan świetny i niech Pan dalej robi to, co umie Pan najlepiej! – pisze fanka.

– Genialny komentarz i całkowicie się z nim zgadzam. Nie rozumiem osób, które nie sprawdzają pańskich przepowiedni, a głośno krytykują i hejtują. Uwielbiam pana i zawsze ufam w to, co pan mówi – dodaje kolejna.

– Niech pan się nie przejmuje hejterami. Ja uważam, że jest pan najlepszy i panu wierze – czytamy.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*