To jest już PLAGA! Kolejny głupi wypadek z udziałem amerykańskiej armii

głupi wypadek amerykańskiej armii

Amerykańskie wojsko stacjonujące w Polsce nie ma dobrej passy. W niedzielę doszło do kolejnego wypadku z udziałem żołnierzy z USA.

W rejonie miejscowości Lipki (pow. gnieźnieński) wojskowa ciężarówka wypadła z trasy i uderzyła w drzewo. Pojazdem podróżowało dwóch żołnierzy, a jeden z nich został ranny.

– Pojazd prawdopodobnie złapał pobocze po czym ściął dwa drzewa zatrzymując się na trzecim. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej,odłączeniu zasilania w pojeździe, kierowaniu ruchem wahadłowo oraz uprzątnięciu drzewa z drogi – relacjonują strażacy z OSP w Czerniejewie.

Akcja wyciągania ciężarówki z rowu trwała do późnych godzin wieczornych.

To nie pierwszy wypadek z udziałem amerykańskiego wojska stacjonującego w Polsce. W grudniu doszło do dwóch zdarzeń, w których uczestniczyli żołnierze z USA.

POZNAN.ESKA.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

  1. – przeciez ten sprzet z piaskow pustyni , byl uzywany , gdzie nie bylo zadnego drzewka ! Puknijcie sie w te glupie lby mial zostac zezlomowany a Blaszczaki , Kaczoraki i inne Dinozaury chcieli miec w PiS dolandzie amerykanow , to wyslali im zlom i kierowcow co nie musieli dbac o zakrety —- To wszystko — AMEN – Spadac na pustynie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*