FATALNA wypowiedź Andrzeja Dudy po zamachu na Pawła Adamowicza!

wypowiedź Andrzeja Dudy

Andrzej Duda postanowił skomentować brutalny atak na prezydenta Gdańska. Dzisiaj podczas finału WOŚP polityk został zaatakowany przez nożownika. W mediach społecznościowych sprawę postanowił skomentować prezydent Polski i spotkał się… z linczem. Andrzej Duda postanowił skomentować, co się wydarzyło dzisiaj w Gdańsku. We wpisie na Twitterze odniósł się do sytuacji, zwracając uwagę na to, że sytuacja nim wstrząsnęła. Pomimo próby zapewnienia o modlitwie, internauci są zgodni – wypowiedź głowy państwa była beznadziejna.

Co Andrzej Duda napisał o ataku na Adamowicza?

Wyborcy nigdy tego nie zapomną – Zwykle różnimy się z Panem Prezydentem Pawłem Adamowiczem w poglądach, jak powinny być prowadzone sprawy publiczne i sprawy Polski, ale dziś bezwarunkowo jestem z Nim i Jego Bliskimi, tak, jak – mam nadzieję -wszyscy nasi Rodacy. Modlę się o Jego powrót do zdrowia i pełni sił – napisał na Twitterze Duda.

Pod wpisem zaczęły się pojawiać masowo komentarze, które zwracają uwagę, że polityk nie powinien w tak dramatycznej sytuacji porównywać racji politycznych. – Pisanie w takiej chwili o różnicach, to jest jednak tupet. Wystarczyłaby druga część wypowiedzi – pojawia się w jednym z komentarzy. – Co to ma do rzeczy ze się różnicie – pojawiło się dalej. – A jakiego Pan jest wyznania? Bo ostatnio mam wątpliwości – napisał internauta. – Różnimy się? Serio? Niech Pan i Pana obóz polityczny w końcu przestanie szczuć na siebie Polaków i nie buduje polityki na nienawiści, nie wspiera radykalnych środowisk, bo to jest właśnie zachęta do takich czynów. Wasze przyzwolenie – zauważa internautka.

Okazuje się, że Paweł Adamowicz obecnie znajduje się w gdańskim szpitalu. Polityk został dźgnięty nożem na scenie przez mężczyznę, który miał „siedzieć w więzieniu”. Na miejscu cały czas pracują funkcjonariusze, którzy ustalają szczegóły i przepytują świadków. W Internecie pojawiają się regularnie zapewnienia o modlitwie i próby wyjaśnienia sprawy przez polityków PiS. Mateusz Morawiecki zapewnił, że pomoże rozwiązać sprawę, angażując wszystkie środki. Internauci jednak na bieżąco zauważają, że tragedia gdańskiego polityka, stała się dla PiS-u kolejną rozgrywką polityczną.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

5 Komentarze

  1. WSPANIAŁY INTELEKTUALNY WPIS PREZYDENTA DUDY. TAK OCENIA SIĘ TO NA RENOMOWANYCH WYŻSZYCH UCZELNIACH. PODOBNIE PO ZABÓJSTWIE PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA MÓWIŁ JÓZEF PIŁSUDSKI I WALERY SŁAWEK. TRAGICZNE BYŁO MILCZENIE PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO PO ZABÓJSTWIE MARKA ROSIAKA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*