Jackowski nie pozostawia złudzeń. Jego przepowiednie na 2019 budzą GROZĘ!

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej popularnych wróżbitów w naszym kraju. Pod koniec każdego roku miewa on wizje, które zawierają przepowiednie na następne 12 miesięcy. Zazwyczaj zawierają one dość szczegółowe prognozy na temat przyszłych wydarzeń politycznych czy gospodarczych. W naszej galerii zebraliśmy jego najbardziej szokujące przepowiednie na 2019 rok. Krzysztof Jackowski swego czasu sprawdzał się jako pomocnik policji przy rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.Jakiś czas temu opublikował on nawet dowody, które mają potwierdzać jego nadprzyrodzone umiejętności. Na jego stronie internetowej pojawiły się specjalne materiały, a wśród nich skany listów z podziękowaniami od ludzi, którzy uzyskali pomoc od wizjonera. Ponoć jego zdolności pomogły już w odnalezieniu ponad 700 osób. To jednak nie wszystko. Nie trzeba być potrzebującym, aby skorzystać z daru jasnowidza. Pod koniec każdego roku wizjoner stara się przepowiadać przyszłość na kolejnych 12 miesięcy. Tym razem mówił między innymi o finansach, wyborach czy przyszłości Europy. Słynny wizjoner przepowiedział, że Prawo i Sprawiedliwość wygra wybory, ale nie uzyska większości. To spowoduje, że będzie musiało znaleźć koalicjanta, przez co największym wygranym zostanie Grzegorz Schetyna. Ujawnił również, kto przegra. -Największym przegranym zaś będzie Ryszard Petru. Czuję, że jego nowa partia nie pojedna się z Koalicją Obywatelską i przez to nie tylko przegra wybory, ale także pożegna się z polityczną karierą – przepowiedział Jackowski. W tegorocznych wizjach na kolejne miesiące nie zabrakło również wzmianki o konfliktach. Według Jackowskiego rok 2019 przyniesie ze sobą koniec Europy, jaką znamy. Ma on się przejawiać w fali ruchów rewolucyjnych, które dotkną wszystkie kraje członkowskie. Te wydarzenia mają mieć realny wpływ na Polskę. Wróżbita mówił też o terroryzmie, który w tym roku ma się nasilić. Częstotliwość zamachów w Europie się zwiększy. W swoich nie pominął oczywiście losu obecnego Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, podwyżek cen podstawowych produktów oraz frankowiczów. Zapraszamy do naszej galerii, w której przedstawiliśmy wszystkie najważniejsze wizje słynnego jasnowdiza z Człuchowa.

Wybory

Krzysztof Jackowski przepowiedział, że partia Jarosława Kaczyńskiego wygra wybory. Jednak nie uda jej się uzyskać znacznej przewagi. Z tego powodu PiS będzie musiał szukać koalicjanta. -Wybory wygra Prawo i Sprawiedliwość, ale już nie taką przewagą jak w 2015 roku. PiS nie będzie już mógł samodzielnie rządzić, więc zacznie szukać koalicjanta. Największym wygranym okaże się Grzegorz Schetyna – powiedział w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu”.

Finanse

Według wizjonera rok 2019 przyniesie ze sobą również rekordowe podwyżki PKB. Przepowiednia mówi o rewolucyjnych ulgach podatkowych, które pomogą tym mniej zarabiającym. Rząd jednak nie wprowadzi żadnych drastycznych zmian w finansach czy ekonomii. -Polacy dostaną rewolucyjne ulgi, np. podatkowe, które znacząco wesprą przede wszystkim ludzi mniej zarabiających. PiS będzie nas tymi prezentami częstował już od wiosny 2019 – przepowiedział Jackowski w jednym z wywiadów.

Terroryzm

Jackowski sugeruje również, że zaostrzenie się konfliktu na Bliskim Wschodzie będzie miało tragiczny wpływ na liczbę zamachów w Europie. – Chyba zaczął się ten moment, w którym zrozumiemy, ze Europa zacznie się gotować. Wtedy zrozumiemy, że wielu uchodźców, którzy tutaj przyszli, zwłaszcza młodych miało pewne zadanie… – mówił w jednym ze swoich filmów opublikowanych na YouTubie.

Frankowicze

Krzysztof Jackowski zapowiada również, że sytuacja frankowiczów w nowym roku nie ulegnie zmianie. Powołuję się na swoje sprawdzone przepowiednie z 2007 roku. -Już w 2007 roku mówiłem, że w 2008 roku stanie się z bankami coś złego. I co? Przyszedł kryzys. Kryzys został wymyślony i dalej będzie komuś służył. Nie wiem komu, ale czuję, że sytuacja nie zostanie rozwiązana. – powiedział Jackowski

Morawiecki

Wizjoner przepowiedział, że obecnemu Prezesowi Rady Ministrów grozi wielkie niebezpieczeństwo. Ponoć w drugim kwartale 2019 roku Mateusz Morawiecki będzie musiał podjąć trudną decyzję, która zmieni życie Polaków. -Premierowi grozi wielkie niebezpieczeństwo. Wiosną 2019 roku szykuje się wokół Mateusza Morawieckiego gorąca atmosfera związana z pewną ustawą, którą on poprze i wprowadzi w życie. Ta ustawa albo będzie rażąco zmieniała życie Polaków, albo będzie całkowicie niezgodna z prawem – przepowiedział Jackowski w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu”.

Ryszard Petru

Słynny jasnowidz przepowiedział również przyszłość polityków, którzy obecnie znajdują się w Sejmie. Mówił m.in. o Ryszardzie Petru, którego nazwał największym przegranym. -Największym przegranym zaś będzie Ryszard Petru. Czuję, że jego nowa partia nie pojedna się z Koalicją Obywatelską i przez to nie tylko przegra wybory, ale także pożegna się z polityczną karierą – przepowiedział Jackowski.

Europa

W swoich przepowiedniach na 2019 rok Jackowski nie pominął przyszłości Europy. Według wizjonera Stary Kontynent czekają poważne zmiany, które będą prawdopodobnie spowodowane falą ruchów rewolucyjnych. -To koniec Europy jaką znamy. Teraz cała żyje w strachu, ale udaje, że wszystko jest w porządku, że jest normalnie. (…) Być może będzie to fala ruchów rewolucyjnych, które rozleją się po całej wspólnocie, co zmieni cały kontynent i będzie miało realny wpływ na Polskę – powiedział Jackowski w jednym z wywiadów.

Podwyżki

Nowy rok ma przynieść ze sobą również wyższe ceny usług. Wizjoner wspominał głównie o budownictwie, transporcie i ochronie zdrowia. Jednak za leki również zapłacimy więcej. -W nowym roku zdrożeją usługi. Zwłaszcza budownictwo, transport i ochrona zdrowia. Jeżeli chodzi o produkty, to drożeć będą leki. Warto jednak zauważyć, że to nie będzie wina naszego rządu. Podwyżki będą wychodzić od tych, którzy mogą podnieść cenę bo tak chcą. – powiedział Jackowski w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Mroczna przyszłość

Jackowski stwierdził również, że w nowym roku dojdzie do beznadziejnych sytuacji. Miałyby one się wydarzyć w Polsce lub którymś z sąsiednich krajów. Mówiąc o tym, nawiązywał bezpośrednio do wybuchu elektrowni atomowej, która miała miejsce w Czarnobylu. -Skojarzyła mi się taka dziwna rzecz. Skojarzyło mi się, że ludzie stoją w kolejkach za czymś w buteleczkach. Nie jest to alkohol, to jest coś, co muszą wypić – mówił na nagraniu opublikowanym na YouTubie.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*