Agata Duda NIE CIERPI o tym rozmawiać. Jej brat zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał

Agata Duda

Agata Duda pełni niezwykle prestiżową funkcję, związaną bezpośrednio ze stanowiskiem zajmowanym przez jej męża. Pierwsza dama rzadko decyduje się na udzielanie szczerych wywiadów oraz wygłaszanie wylewnych przemówień, nieczęsto chce mówić o swej rodzinie. Co ciekawe, prezydencką żonę i jej krewnych dzieli bowiem ponoć zaskakująco wiele. Agata Duda przez wielu Polaków postrzegana jest jako osoba spokojna, wyważona, niezwykle powściągliwa. Często mówi się jednak o ukrytym stanowczym charakterze pierwszej damy, dzięki któremu ma mieć naprawdę spory wpływ na głowę państwa oraz podejmowane przez nią decyzję. Jak się jednak okazuje, nie tylko skromność i zdystansowany sposób bycia prowokuje wycofaną postawę prezydenckiej żony. Zawiłości jej życiorysu mają ponoć sprawiać, że niechętnie – szczególnie w obecności mediów – rozmawia o swej rodzinie.

Agata Duda i jej brat. Kim jest Jakub Kornhauser i co podzieliło go z siostrą?

Zaskakujące różnice można zaobserwować między Dudą oraz jej 12 lat młodszym bratem, Jakubem. Chociaż mogłoby się wydawać, że większość rodzeństw chętnie utrzymuje kontakt i wspiera się nawet w dorosłym życiu, tezy tej zdecydowanie nie potwierdzają właśnie Kornhauserowie.

Jak donoszą media, brata i siostrę mają różnić przede wszystkim poglądy polityczne. Kiedy ona pozostaje życiową partnerką prezydenta, który wystartował w wyborach z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, on miał być przychylny Zielonym. Jakub Kornhauser zbierał nawet ponoć podpisy, aby w elekcji parlamentarnej mogła wziąć udział transseksualna posłanka Anna Grodzka, co zapewne całkowicie podzieliło już zwaśnione rodzeństwo. Jakub Kornhauser i Agata Duda mają podobno całkowicie odmienne charaktery oraz dzieli ich aż 12 lat. Jak ujawnił mężczyzna, nie rozmawia obecnie z siostrą zbyt często. Pierwsza dama nawiązała ponoć dużo lepszy kontakt z rodziną męża, do której zdecydowanie się zbliżyła. Co ciekawe, brat prezydenckiej żony zdecydował się ujawnić jednak, jakie poglądy polityczne ma jego siostra. – Zgaduję, że jej poglądy są umiarkowane. Racjonalne i wyważone – stwierdził w rozmowie z mediami Jakub Kornhauser.

Jak Polacy reagują na waśnie w rodzinie Kornhauserów?

Wielu wyborców jest naprawdę zadziwionych różnicami między rodzeństwem. Sama Agata Duda rzadko wypowiada się na temat swojej rodziny, która też z reguły nigdy jej oficjalnie nie towarzyszy. Całkowicie odmienne spojrzenie brata na codzienne życie zapewne także ma na to swój wpływ.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*