Kolejne osoby dostaną 500 plus! Bardzo dobra wiadomość dla Polaków

500 plus

500 plus stało się flagowym projektem Prawa i Sprawiedliwości. Okazuje się, że stał się także marketingowym chwytem i wiele firm postanowiło skorzystać ze popularnego dziś sformułowania. Orlen chce uhonorować swoich współpracowników w wyjątkowy sposób. Wiem, kto może zdobyć dodatkowe pieniądze. 500 plus dla współpracowników Orlenu? Prezes spółki właśnie opowiedział o nowym programie lojalnościowym. Według Daniela Obajtka to wyjątkowa oferta, z której może skorzystać niemal każdy. Wystarczy wyrobić odpowiednie dokumenty.

Jak zdobyć dodatkowe pieniądze dzięki Orlenowi? Kolejne 500 plus w polskim marketingu „Orlen w Portfelu” to najnowsza akcja promocyjna polskiej spółki paliwowej. Jest skierowana do akcjonariuszy. Korzyści są niezwykle atrakcyjne: 15 groszy zniżki na tankowanie Vervy i 10 groszy na tankowanie paliwa Efecta. Ponadto ci, którzy zdecydują się przystąpić do programu mogą liczyć na 10 procent zniżki na zakupy na stacjach benzynowych. Rocznie, mogą więc zaoszczędzić blisko 540 złotych.

Jak zdobyć dodatkowe pieniądze dzięki Orlenowi? Kolejne 500 plus w polskim marketingu

„Orlen w Portfelu” to najnowsza akcja promocyjna polskiej spółki paliwowej. Jest skierowana do akcjonariuszy. Korzyści są niezwykle atrakcyjne: 15 groszy zniżki na tankowanie Vervy i 10 groszy na tankowanie paliwa Efecta. Ponadto ci, którzy zdecydują się przystąpić do programu mogą liczyć na 10 procent zniżki na zakupy na stacjach benzynowych. Rocznie, mogą więc zaoszczędzić blisko 540 złotych.

Kto może przystąpić do programu?

Aby uzyskać kartę „Orlen w portfelu” należy się zgłosić do domu maklerskiego Orlen PB. Do akcji włączyć się mogą akcjonariusze posiadający przynajmniej 50 akcji spółki. W trakcie trwania programu, jego autorzy chcieliby, aby przyłączyły się także inne domy maklerskie. Istotne zdaje się dla nich zwiększenie udziału Polaków w działaniach firmy. 500 plus jest tylko jedną z propozycji, jaka ma zachęcić ich do przystąpienia do programu. – Obecnie inwestorzy indywidualni odpowiadają za około 4 proc. akcjonariatu firmy. chcielibyśmy zwiększyć ten udział do poziomu średniej rynkowej, który wynosi 12 proc. – powiedziała Patrycja Klarecka podczas spotkania Kongres 590, gdzie program przedstawiono po raz pierwszy.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*