SZOK! Nauczycielka przebrała synka za Hitlera na Halloween

Nauczycielka przebrała synka za Hitlera na Halloween

Kurtka ze swastykami, czarne oficerki i galowe spodnie. A całość do złudzenia przypomina strój bezlitosnego wodza III Rzeszy. 12-letni chłopiec jako Hitler wystąpił na imprezie Halloween w Nevadzie. Jego stylizacja wywołała skandal również dlatego, że jest on synem nauczycielki, która w końcu powinna stać na straży wartości.

Rodzice, którzy zobaczyli strój 12-latka na imprezie w mieście Boulder City aż złapali się za głowy. Nie potrafili zrozumieć dlaczego chłopiec paraduje w stroju Hitlera. Co więcej, wszyscy znali nastolatka jako syna lokalnej nauczycielki i to właśnie na niej nie pozostawili suchej nitki.- Nazistowski sympatyk nie powinien nauczać naszych dzieci – mówili bez ogródek, a swoje protesty przenieśli do sieci.

Janet Arsanian, bo o niej mowa twierdzi, że nie rozumie całego zamieszania wokół niej. Stwierdziła, że jedynie taki strój udało się jej znaleźć dla syna w ostatniej chwili.- Nie czcimy Hitlera, ani nie zgadzamy się z tym co zrobił. Syn potrzebował stroju w dzień imprezy – pisała w mediach społecznościowych. W obronie chłopca stanął również ojciec. Twierdzi, że 12-latek zna dobrze historię II wojny światowej i jest świadom tragedii jaką na ludzkość sprowadził Hitler.

Zupełnie innego zdania jest m.in. Helena Vece, mieszkanka Nevady, której rodzice nie przeżyli Holocaustu. W rozmowie z gazetą Las Vegas Review-Journal stwierdziła, że w kostiumie nie ma nic śmiesznego.- Zwłaszcza jak się ma rodzinę, która zginęła w czasie wojny – powiedziała. Szkoła, w której uczy matka 12-latka odmówiła komentarza na temat jej dalszego zatrudnienia. Nie wiadomo też czy kobieta stanie przed komisją dyscyplinarną, czego chcą niektórzy rodzice.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

  1. mnie to raczej nie smieszy. Widac co ma w głowie ta nauczycielka i współczuję uczniom.Co ona moze nauczyc? Powinna zostac wywalona natychmiast ze szkoły i dostac wilczy bilet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.