Jackowski nie ma wątpliwości. Wie, kto wygra wybory, Polacy będą w SZOKU

Jackowski nie ma wątpliwości Wie, kto wygra wybory

Krzysztof Jackowski od lat wzbudza wśród Polaków skrajne emocje. Jasnowidz po raz kolejny zadziwił opinię publiczną, kiedy ujawnił swoje przewidywania dotyczące wyników wyborów samorządowych 2018. Medium przekazał mediom, którzy kandydaci jego zdaniem zostaną ostatecznie prezydentami Gdańska, Krakowa oraz Warszawy. Krzysztof Jackowski bardzo często wypowiada się nie tylko na tematy społeczne, ale także bezpośrednio polityczne, przewidując przyszłość konkretnych partii oraz należących do nich działaczy. Tym razem jasnowidz podjął elektryzującą polską opinię publiczną kwestię wyborów samorządowych. Wyborcy dowiedzieli się, kto jego zdaniem obejmie prezydenturę w trzech dużych krajowych miastach.

Krzysztof Jackowski o wyborach samorządowych 2018. Kto wygra w dużych miastach?

Medium ujawnił, że jego zdaniem gospodarzem Warszawy zostanie ostatecznie Patryk Jaki. Zwycięstwo nad Rafałem Trzaskowskim i pozostałymi kandydatami nie przyjdzie mu jednak z łatwością.

– Ja się zastanawiałem nad tym, skupiałem i powiem tak… Największą przegraną odnotują różne sondażownie. (…) Uważam, że tutaj sondaże bardzo mocno popełnią błędy. W moim odczuciu wybory wygra Patryk Jaki, ale to będzie w drugiej turze. Do wyborów pierwszej tury Patryk Jaki podejdzie trochę przetrącony, jakby straci animusz. Jakby on lekko zatracił wiarę w siebie czy w tę walkę. W drugiej turze odrobi jednak te straty psychiczne, uwierzy w swoją kandydaturę. Może ta pierwsza wygrana da mu taką wiarę i dość mocno już odbiegnie od osoby konkurencyjnej i zostanie prezydentem Warszawy – stwierdził stanowczo Krzysztof Jackowski.

Kto obejmie prezydenturę w Gdańsku i Krakowie?

Zdaniem jasnowidza w Krakowie ponownie zwycięży dotychczasowy prezydent, Jacek Majchrowski. Wielką przegraną okaże się więc Małgorzata Wassermann. Porażkę poniesie także w Gdańsku Jarosław Wałęsa. Tam po prezydenturę sięgnie bowiem Paweł Adamowicz.

– Ja mam odczucie, że prezydentem Gdańska pozostanie pan Adamowicz. Ani pan Płażyński, ani pan Wałęsa nie będą w stanie pokonać tego kandydata – stwierdził jasnowidz. – Jest to jeszcze czas wzrostowy dla PiS-u. Ludźmi włada ta wojna polsko-polska. W tej chwili w odsieczy, w takiej przegranej jest Platforma Obywatelska i to się jeszcze nie skończyło. Ta fala przegranej się jeszcze nie skończyła i uważam, że te wybory na pewno jeszcze będą zyskowne dla Prawa i Sprawiedliwości – zaznaczył jednocześnie Krzysztof Jackowski, przewidując kontynuację dobrej passy Jarosława Kaczyńskiego oraz jego współpracowników.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*