Matka biła synów, ojczym gwałcił. HORROR w Drawsku Pomorskim

Matka biła synów, ojczym gwałcił. HORROR w Drawsku Pomorskim

Katarzyna W. i Marek K. od wielu miesięcy znęcali się nad Marcelkiem oraz jego starszym bratem. Sprawa wyszła na jaw, gdy chłopiec trafił w ciężkim stanie do szpitala. Para zabiegała o dobrowolne poddanie się karze. W takim przypadku w więzieniu spędziliby zaledwie klika lat. Prokurator wycofał się jednak z ugody i oskarżył parę o usiłowanie zabójstwa oraz gwałty ze szczególnym okrucieństwem.

6-letni Marcelek i jego 8-letni brat cierpieli od wielu miesięcy. Ich matka – Katarzyna W. wspólnie z konkubentem Markiem K., prześcigali się w pomysłach na to, w jaki sposób będą karać chłopców. Oprócz bicia i łamania kości, oblewali dzieci wrzątkiem, zamykali w szafie, bagażniku samochodu, kazali klęczeć z rękami w górze, zlizywać jogurt z podłogi, kąpać się w lodowatej wodzie oraz biegać nocą na zewnątrz.

Pod koniec 2016 roki policja zainteresowała się 26-latką po doniesieniu ze szpitala, do którego trafił Marcel. Chłopiec zasłabł na skutek bicia, a matka przestraszyła się i wezwała karetkę. Stróżom prawa powiedziała jednak, że syna pobił starszy chłopiec. Śledczy nie uwierzyli w jej wersję wydarzeń, tym bardziej, że ślady na ciele chłopca, wskazywały na długotrwałą przemoc domową.

Matka i jej partner Marek K. trafili do aresztu. Oskarżono ich o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad Marcelem i jego bratem. Para liczyła na ugodę z prokuraturą i kilkuletnie wyroki. Tak się jednak nie stanie. Po interwencji Prokuratora Generalnego, śledczy oskarżyli ich nie tylko o usiłowanie zabójstwa, ale także i gwałty ze szczególnym okrucieństwem. Zarzut ten usłyszał Marek K.

Mieszkańcy hostelu mieli informować dyrektorkę o tym, że w mieszkaniu 26-latki źle się dzieje. Nikt jednak nie przyszedł dzieciom z pomocą. Nie interweniowała ani szkoła, ani pracownicy socjalni.

Od marca br. prokuratura przesłuchała 50 dodatkowych świadków, w tym lekarzy zajmujących się dziećmi. Z ich zeznań jednoznacznie wynikało, że 6-letni Marcel przeżył tylko i wyłącznie dzięki pomocy w szpitalu i licznym operacjom ratującym życie. Miał rozległe obrażenia wewnętrzne wskutek bicia i gwałtu.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

15 Komentarze

  1. Znam trochę środowisko więzienne bo za tzw: komuny przysyłano mi do pracy na torach i na Bazie kolejowej skazanych. Wiem jak skazani traktują takich zwyrodnialców jak ta para. Osobiście byłem i jestem przeciwny takim zachowaniom ze strony współosadzonych, ale w tym konkretnym przypadku trudno mi powiedzieć, że byłoby mi szkoda tych potworów.

    • Jak zawsze nikt nic nie wiedział. Dopiero jak robi się głośno to każdy ma coś do powiedzenia. W jakim kraju my żyjemy ???? Zakaz aborcji a potem tylko słychać o cierpieniu dzieci, a tak zawsze jest wybór, dla tych którzy są tak popierdoleni jak Ci w artykule.

  2. … to nie jest do pomyślenia, MASAKRA !!!!!!!kobieto Ty nie masz pojecia jaką Ty krzywdę wyrzadzials własnym dziecia, przecież nosiłam je pod swoim sercem…NIEch Ci kiedyś Bóg wybaczy…
    Ps.Tak na marginesie życzę Was z całego serca tego samego co wyrzadziliscie własnym dziecia, TOBIE guwniaro żeby gwałcilo Ciebie 100 murzynów a TOBIE zboczencu obcieli chu… puścili stado szczurów i więźniowie zgotowali to samo …

  3. Co się dziwić…kiedy jest na to odgorne przyzwolenie!!! Policja ma głęboko w powazaniu sygnały, że coś jest nie tak! Sytuacja z życia wzięta,ojciec szarpie w wózku 2 letnie dziecko, wzywam patrol policyjny,uszczypliwie zaznaczę (grójecki), który z zaistniałej sytuacji zrobił zwyczajną komedie!!!

  4. W dzisiejszych czasach , nikt im nic nie zrobi w więzieniu. Pracuje tam, to wiem jak to wygląda. Wjeżdża taki na zakład i prowadzą go do osobnej Celi. Nikt go takiego nie ruszy bo jest pilnowany. Tyle w temacie

  5. Co to za wyrok pasożyty będą miały jedzonko, ciepełko, za pieniądze podatników!A do kamieniołomów bym wyj…ła 3 razy dziennie wpi…ol i jeszcze dała procę żeby sobie sami żarcie upolowali,bo to nie ludzie tylko bydlaki!!!

  6. Boże jak można gwałcić takie małe dziecko ja mam synka letniego i płacze gdy ma gorączkę siedzę przy nim i modlę się żeby nie cierpiał . A taka kur….! Przepraszam patrzyła na to co jej łeb robi z jej dziećmi Boże chciałabym żeby tą kobietą nawet ciężko pisać kto to jest gnij w więzieniu niech ja babki tak przepchaja dupie żeby jej flaki wyszły z dupy zresztą sama zobaczy co to więzienie ale tak miło jej nie bedzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*