Zarażone HIV mydło w płynie w publicznych TOALETACH! Policja ostrzega!

33-letni Gdańszczanin zgłosił się kilka dni temu na policję – w publicznej toalecie przed myciem rąk zauważył niewielki otwór w dozowniku mydła oraz ułamaną igłę w koszu na śmieci. Okazało się, że najprawdopobniej wstrzyknięto płyn zarażony wirusem HIV.

Jak udało się ustalić – w kraju w ostatnich tygodniach kilkanaście osób zgłosiło dziwne znaleziska w publicznych toaletach – kinach, galeriach handlowych czy budynkach administracji państwowej – np. urzędach miasta. W wielu przypadkach informację bagatelizowano, jednak igłę z Gdańska wysłano do analizy – wynik potwierdził obecność wirusa HIV. W piątek także kawałek igły oraz rozbitą buteleczkę niedaleko toalet znalazł w Kielcach pan Karol – wobec informacji z Gdańska znaleziska przebadano – wykryto w nich obecność wirusa HIV.

”Zgłoszenie przyjęto a kawałek igły oraz pękniętą buteleczkę z resztkami substancji niewiadomego pochodzenia odesłano do analizy laboratoryjnej – wynik potwierdził obecność HIV” – mówi aspirant Marek Kowalczuk.

Żadna organizacja póki co nie przyznała się do akcji, jednak zdarzenia układają się w przerażającą logiczną całość.

Nie dajmy się jednak zwariować –  wirus poza organizmem człowieka ginie bardzo szybko.

Przypominamy, że wystarczy niewielkie zacięcie na dłoniach by myjąc ręce mydłem z wstrzyknietą substancją zarazić się HIV. Jedyną radą w tej sytuacji wydaje się być unikanie z korzystania z publicznych toalet.

WPOLITYCE24.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Widziałem wiele razy bogobojnych katolików (co prawda w USA) z transparentami „Thank God for HIV”, czytałem wypowiedzi o boskiej karze dla gejów i społeczeństwa za ich tolerowanie [ https://1.bp.blogspot.com/-omEsmN9byu8/V_H_WFqWySI/AAAAAAAAAy4/nY2TV2jK-sMTvUiH8l-KeMV23SeDTQHKACLcB/s1600/quote-aids-is-not-just-god-s-punishment-for-homosexuals-it-is-god-s-punishment-for-the-society-jerry-falwell-9-26-85.jpg ].
    Czytałem o artykule 196. polskiego Kodeksu Karnego, który pozwala katolikom wyręczać swojego całkowicie bezmogącego boga w zemście na nie-katolikach, jednocześnie eksponując psychiatrom stan umysłowy twórców i użytkowników tego artykułu.
    Te sprawy oczywiście nie łączą się z tematem HIV w mydle, jestem całkowicie przekonany, że nie mają z nim nic wspólnego.
    Tak tylko napisałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*