Kaczyński miał operację. Beata Mazurek zdradza szczegóły dotyczące zdrowia prezesa PiS

Czy po długich zmaganiach z bólem chorego kolana Jarosław Kaczyński (69 l.) w końcu odczuje upragnioną ulgę? Jak się okazuje, prezes PiS jest już po operacji, teraz czeka go długa rehabilitacja.

Kaczyński przebywa w szpitalu od prawie trzech tygodni. Jak informowaliśmy, miała go czekać operacja. Wczoraj wicemarszałek Sejmu i rzeczniczka PiS Beata Mazurek (51 l.) poinformowała, że kolanem prezesa PiS zajęli się już chirurdzy. – Prezes przeszedł zabieg na kolano. Teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami Mazurek.

Dzień wcześniej przekazała też osobiste podziękowania od polityka. „W imieniu Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego chciałabym Państwu podziękować za kierowane do niego ciepłe słowa i życzenia powrotu do zdrowia” – napisała na Twitterze rzeczniczka partii Kaczyńskiego.

Kiedy prezes powróci do pełni sił? Na razie nie wiadomo. Jak informowali eksperci, wszystko zależy od tego, jakiego typu zabieg przeszedł prezes. Jeśli było to np. wszczepienie endoprotezy, rehabilitacja może potrwać nawet kilka miesięcy. Przypomnijmy, że Kaczyński od dłuższego czasu cierpiał na problemy z prawym kolanem. Niedawno za sprawą bakterii doszło do stanu zapalnego stawu, polityk trafił do Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*