Armia USA SPARALIŻOWAŁA pół Torunia. Kolejna awaria

Armia USA SPARALIŻOWAŁA pół Torunia. Kolejna awaria

Awaria dużej ciężarówki z konwoju armii Stanów Zjednoczonych zablokowała ruch na trasie wylotowej z Torunia na wschód i na węzeł Lubicz autostrady A1. Na Szosie Lubickiej – głównej arterii w tej części miasta – tworzą się korki.

Jak podaje serwis nowosci.com.pl, zablokowany jest częściowo przejazd w kierunku osiedla Rubinkowo. To tamtędy jadą auta kierujące się m.in. w stronę Olsztyna i Warszawy.

Kolumna złożona z 15 wojskowych samochodów z USA przejechała drogą krajową nr 91 przez most im. Elżbiety Zawadzkiej i skręciła w prawo, na wschód. To tam zepsuła się platforma transportująca sprzęt. Toruński portal wyjaśnia, że zawiódł element zawieszenia na jednej z osi platformy z działem.

Amerykanie oraz strażacy i policjanci z Torunia starają się usunąć z jezdni uszkodzony pojazd.

 

To nie pierwsze kłopoty armii USA na polskich drogach we wtorek. Przed południem po wypadku z udziałem aut z konwoju amerykańskich wojsk zablokowana była autostrada A4 między węzłami Kostomłoty i Kąty Wrocławskie.

Najpierw zderzyły się dwie amerykańskie ciężarówki, a później osobówka wpadła w samochód ciężarowy. Ranna została jedna osoba.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.