Tak radny odpowiedział na życzenia wielkanocne. Myślał, że kamera jest wyłączona

W czwartek 29 marca odbyła się ostatnia przed świętami sesja Rady Miasta Bolesławiec. Jej przewodniczący złożył obecnym na koniec życzenia. Teraz w Internecie pojawiło się nagranie, na którym słychać, jak komentuje je „pod nosem” jeden z radnych.

Mikrofon wychwycił słowa radnego, który już podczas wstawania z krzesła odpowiedział przewodniczącemu na życzenia „ch*** ci w d***”. Mimo, iż radny Dariusz Mucha powiedział to „pod nosem” wszystko wychwycił mikrofon. Całość nagrania z sesji rady zobaczyć i usłyszeć można na oficjalnym kanale YouTube Urzędu Miasta.

Swoje słowa skomentował Dariusz Mucha w rozmowie z portalem bolec.info. – To są moje szczere życzenia dla przewodniczącego rady, Jarosława Kowalskiego. Przykro mi, że moje słowa się nagrały, nie wiedziałem, że mikrofon jest włączony. Nie chciałem nikogo urazić, jeśli tak się stało, to przepraszam – stwierdził.

 
Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Zawsze sobie ustalam harmonogram na cały tydzień z góry i wklejam ćwiczenia tam, gdzie mi pasuje. Najczęściej jest to późny wieczór, ale przez to następnego dnia chodzę nieprzytomna z rana Generalnie traktuję ruch jako obowiązek i tylko w ostateczności go odwołuję. Trzeba dużo samozaparcia przy dużym nakładzie obowiązków. Nie ma łatwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*