Deputowana: “UE to organizacja kryminalna!” Ale zdziwicie się dlaczego

Bynajmniej nie z tego powodu, który podejrzewacie.

Hiszpańska deputowana z partii komunistycznej gwałtownie zaatakowała instytucje Unii Europejskiej. “UE jest niczym więcej niż instytucją kryminalną w służbie potężnych. Zawsze taka była. Po to została założona” – napisała deputowana Marina Albiol na Twitterze.

Jej wściekłość wzbudził zorganizowany w Sewilli szczyt G-6 szefów dyplomacji kilku państw UE – Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch i Hiszpanii, na którym zastanawiają się oni nad walką z zorganizowaną przestępczością, przemytem ludzi do Europy, zagrożeniem islamistycznym, terroryzmem i możliwościami powstrzymania nielegalnej imigracji.

Hiszpańska deputowana nazwała ten szczyt “kryminalnym, rasistowskim i ksenofobicznym w czystej postaci”, gdyż jej zdaniem bezpodstawnie łączy on kwestię napływu imigrantów z terroryzmem i wzrostem przestępczości w Europie.

“Nie prześladujcie i nie kryminalizujcie imigrantów. Zamiast tego powinniście potępić Stany Zjednoczone i wojny, którymi Unia Europejska kieruje na Bliskim Wschodzie. Walczcie z tymi, którzy wywołują wojny i wspierają dyktatorów” – wzywa komunistyczna deputowana i wścieka się, że “skrajna prawica zwyciężyła w Europie”.

Owszem, Unia Europejska zachowuje się jak organizacja kryminalna i rasistowska, ale wtedy kiedy jej sądy uniewinniają imigrantów dokonujących ciężkich przestępstw, zachęcając do zbrodni kolejnych morderców i gwałcicieli oraz kiedy łamie podstawowe prawa obywateli aby zapewnić rosnącą dominację muzułmanów w Europie.

Jednak znacznie bardziej kryminalną organizacją jest ta, do której należy sama deputowana – Komunistyczna Partia Hiszpanii. Głoszona przez komunistów tzw. “dyktatura proletariatu” doprowadziła bowiem do wymordowania setek milionów ludzi na kuli ziemskiej i przyniosła połowie świata skrajne zniewolenie w XX w.

Co nie zmienia faktu, że rządzące Unią Europejską lewicowe “elity” i rządy niektórych krajów UE coraz szybciej dryfują w kierunku tego “komunistycznego ideału”. Pytanie, czy możemy przebywać w jednej organizacji i zasiadać w jednym Parlamencie Europejskim z takimi osobami jak ta deputowana, które jawnie opowiadają się po stronie terrorystów, islamizmu i zbrodni?

REPORTERS.PL

Więcej postów