„W 1939 nie chcieliśmy umierać za Gdańsk. Teraz nie chcemy umierać za podparyskie przedmieścia!”

Islamscy ekstremiści wprowadzają w życie szeroko zakrojoną strategię podboju Francji – twierdzi Alexandre Mandela autor książki „Podział”.  Mendela ostrzega, że Francja stała się laboratorium dla muzułmanów, gdzie testowane są metody podboju naszego kontynentu.

Francuski dziennikarz Alexandre Mendela specjalizuje się w tematyce związanej z islamskim ekstremizmem. W swojej nowej książce „Podział” twierdzi, że islamscy ekstremiści opanowali m.in. dużą cześć paryskiego przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej, co może ułatwić dokonywanie zamachów.

Autor książki ostrzega także, że islamiści zakładają też masowo „fasadowe” stowarzyszenia kulturalne i kluby sportowe, które w praktyce mają zadanie indoktrynować młodzież. Władze przymykają na to oko, ponieważ nie chcą zamieszek w imigranckich gettach – donosi RMF.

Według Alexandre’a Mendeli, islamscy ekstremiści chcą tworząc obszary i struktury, w których szariat wypiera francuskie prawodawstwo. Autor sugeruje, że Francja stała się dla muzułmańskich integrystów swoistego rodzaju laboratorium, gdzie testowane są metody podboju naszego kontynentu. „W 1939 nie chcieliśmy umierać za Gdańsk. Dzisiaj nie chcemy umierać, by odzyskać Courneuve!” – twierdzi Mendel.

RMF24.PL

 

Więcej postów