SKANDAL! Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie!

To nie ponury żart. Muzułmański imigrant z Erytrei, który brutalnie zgwałcił z kolegami Szwedkę, dostał od państwa odszkodowanie w wysokości 140 tys. koron. Wkrótce dostaną je też pozostali.

Pomimo, że szwedzki sąd orzekł, iż mężczyzna brał udział w gwałcie, to jednak; jak to określono był bardziej pasywny niż trzej pozostali gwałciciele. Dlatego musi dostać od państwa odszkodowanie równowartości 15 tys. USD za traumę, którą przeżył w szwedzkim więzieniu. Oczywiście z kieszeni tamtejszych podatników.

Pozostałych trzech gwałcicieli też nie spotkała krzywda chociaż sąd skazał ich początkowo na 3 lata więzienia, to Sąd Apelacyjny uchylił ten wyrok, gdyż jego zdaniem, nie da się ustalić, kto dokładnie co robił w czasie gwałtu, a więc nie wolno skazać nikogo. W efekcie również pozostali gwałciciele wyszli na wolność i też dostaną wkrótce odszkodowania.

Jak donoszą szwedzkie media relacjonujące proces, do gwałtu doszło w nocy 17 października ub. roku w mieście Ludvika w środkowej Szwecji. Kobieta wracała do domu, kiedy została zaczepiona na ulicy przez grupę imigrantów.

Zawlekli ją do ciemnej alei, otoczyli kołem, przewrócili, ściągnęli ubranie i przez 20 minut gwałcili analnie kobietę, która bezskutecznie krzyczała o ratunek. Spłoszył ich dopiero jakiś przypadkowy przechodzień. Leżałam na ziemi sparaliżowana strachem i kompletnie zdruzgotana, zeznała ofiara.

W społeczeństwie, które utraciło swoją duszę i pogrążyło się w szaleństwie, wszystko jest już możliwe, pisze jeden ze szwedzkich blogerów, komentując wyrok sądu. I tak dobrze, że jak zauważa ironicznie jeden z internautów sąd nie kazał, aby to zgwałcona Szwedka zapłaciła swoim oprawcom po 15 tys. USD za ubogacenie kulturowe.

REPORTERS.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

3 Komentarze

  1. znacie lecznicze właściwości CBD ? Dowiedzione właściwości w blokowaniu oraz rozprzestrzenianiu sie komorek rakowych , w chorobie Parkindona, Alzheimera , schizofrenii , depresji , astmie, cukrzycy , reumatyzmie , epilepsji , bólach oraz napadach migrenowych więcej informacji tu http://www.konopiafarmacja.pl

  2. u mnie w moim kraju za zabicie zolnierza amer. i oslepienie drugiego dostal ODSZKODOWANIA 13 MILIONOW DOLAROW W MIEDZYCZASIE SIEDZIAL W WIEZIENIU ! PO POWROCIE Z WIEZIENIA Z USA INNY TERRORYSTA W ANGLI DOSTAL TYLKO !!!!!!!!!!!! 2 MILIONY DOLAROW , POBAWIL SIE TROCHE I SIE WYSADZIL W TLUMIE ALE W IRAKU TO NIE FEJKI TO SMIERC EUROPY I AMER. PLN . miedzy innymi dzieki takim ludziom jak ty !!!!!!!!!

Komentowanie jest wyłączone.