Gdynia: algierczycy MOLESTOWALI czternastolatkę

Policja aresztowała w Gdynii dwóch obywateli Algierii, którzy mieli molestować nieletnią Polskę na szkolnym boisku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem, na terenie jednej z gdyńskich szkół. Dwóch obywateli Algierii miało się na szkolnym boisku dopuścić wobec 14-latki molestowania seksualnego. Agresorzy mieli dotykać miejsc intymnych dziewczynki. Widząc to młodszy brat natychmiast pobiegł do domu i zaalarmował matkę atakowanej. Ta szybko pojawiła się na boisku jednocześnie zawiadamiając policję

Policjanci ujęli już podejrzanych. Krzysztof Kuśmierczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni poinformował, że Prokuratura Rejonowa w Gdyni postawiła zatrzymanym obywatelom Algierii zarzuty dopuszczenia się wobec osoby małoletniej innej czynności seksualnej. Sąd postanowił o zastosowaniu wobec podejrzanych środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego.

Według portalu trojmiasto.pl zatrzymani Algierczycy szkolili się w Akademii Morskiej w Gdyni. Przygotowywali się do roli członków załogi żaglowca budowanego obecnie przez stocznię Remontowa Shipbuilding dla algierskiej Marynarki Wojennej. Na uczelni korzystali ze specjalnych przywilejów. „Pierwszy raz głośno zrobiło się o nich, gdy w kwietniu opisaliśmy, że uczelniany bufet został zamknięty dla polskich studentów i mogli z niego korzystać tylko obywatele Algierii” – pisze lokalny portal.

STEFCZYK.INFO/KRESY.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*