Misiewicz na wakacjach! Były rzecznik MON pokazał zdjęcie z urlopu

Dawno niewidziany Bartłomiej Misiewicz – powrócił! Były współpracownik szefa MON Antoniego Macierewicza pochwalił się na Twitterze nowym zdjęciem. Misiewicz jest teraz na wczasach, gdzie odpoczywa po miesiącach ciężkiej pracy dla państwa. Widać, że jest radosny, zadowolony i wyluzowany. Odejście z wielkiej polityki dobrze mu zrobiło!

W ciągu niemal dwóch lat rządów PiS to Bartłomiej Misiewicz był zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym rzecznikiem i szefem gabinetu politycznego. Jego błyskotliwa kariera pędziła, przed młodym współpracownikiem szefa MON Antoniego Macierewicza salutowali żołnierze i trzymano parasol, witając z honorami. Misiewicz zdążył nawet dostać odznaczenie: Złotym Medalem „Za zasługi dla obronności kraju. Niestety, to co dobre szybko się kończy. Po „wyskokach” Misiewicza, m.in. doniesieniach o balowaniu w dyskotece, nawet prezes Kaczyński stracił cierpliwość: – Powinien zniknąć ze sceny publicznej – powiedział w marcu. W końcu specjalna komisja uznała, że nie ma on kwalifikacji do pełnienia funkcji w sferze publicznej i spółkach Skarbu Państwa, a 27-latek zdecydował się na odejście z PiS. Później założył własną firmę i… zniknął.

Jego ostatni wpis na Twitterze pochodził z połowy kwietnia. A dziś pojawił się nowy post i to ze zdjęciem! Modnie uczesany i opalony Misiewicz pozuje do fotografii na tle morza i plaży, uśmiechnięty, wyluzowany. Widać, że bycie poza polityką dobrze na niego wpływa. Pytany przez internautów o to, gdzie aktualnie przebywa zdradził, że jest we Włoszech. A na pytanie, dlaczego nie pluska się w wodzie odparł tajemniczo: – Szybki spacer z narzeczoną 😉 Przypomnijmy, że to „Super Express” przyłapał kiedyś Misiewicza na przechadzce z ukochaną.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!