PRZERAŻAJĄCE wideo! Tygrys ROZSZARPAŁ kobietę

Przerażająca i szokująca historia z Chin. W zoo-safari w Pekinie tygrys zabił jedną kobietę, a drugą ciężko ranił. Do tragedii nie doszłoby, gdyby kobiety zostały w samochodzie, którym jeździły po parku z dzikimi zwierzętami. Towarzyszki podróży jednak pokłóciły się i jedna z nich wyszła z auta. To był jej koniec.

 

Turyści przejeżdżający przez ten park przyglądają się dzikim zwierzętom zza szyb samochodowych. Regulamin określa ściśle: jeśli odwiedzasz Badaling Safari World, to musisz mieć zamknięte w aucie okna i drzwi. Tak miało być i tym razem, ale niestety skończyło się tragicznie. Jadące samochodem kobiety pokłóciły się z kierowcą. Jedna z nich postanowiła opuścić auto – tak też zrobiła. Gdy tylko oddaliła się dosłownie o krok, rzucił się na nią tygrys! Wszystko działo się na oczach jej znajomej, kierowcy i dziecka, które także było w aucie. W jednej chwili z samochodu wybiegła druga z kobiet, ją tygrys ciężko ranił, to właśnie ona zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Na pomoc ruszył też kierowca. Na szczęście jemu nic się nie stało. Chociaż, gdy próbował pomóc kobietom, rzuciły się na nich kolejne tygrysy. Wypadek zauważyły osoby monitorujące park, które chciały pomóc. Dzięki nim pierwsza z zaatakowanych przez dziką bestię kobiet przeżyła. Z obrażeniami trafiła do szpitala. Zoo-safari zostało zamknięte.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/TVOoz7F_FF4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*