Wałęsa:”Wytniemy was, z korzeniami wyrwiemy”. Tarczyński:”Zapraszam Cię na solo, bydlaku”

Wałęsa:”Wytniemy was, z korzeniami wyrwiemy”, Tarczyński:”Zapraszam Cię na solo, bydlaku”, Lis:”Tarczynski? Chcesz na solo? Zapraszam”. To nie jest zapis rozmów nagranych późnym wieczorem pod jednym z klubów a słowne starcie prezydenta, posła i znanego dziennikarza.

 Lech Wałęsa wraca do polityki. Na spotkaniu Komitetu Obrony Demokracji w Gdańsku powiedział: „Dziś możemy tylko powiedzieć jedną jeszcze rzecz: kochani, którzy widzicie, że ten układ łamie prawo i wy od nich otrzymujecie stanowiska, zapamiętajcie: to się skończy i wytniemy was, z korzeniami wyrwiemy od sołtysa do ministra. Mało tego, sprawdzimy was dokładnie: co zrobiliście, jak zrobiliście, jak rządziliście”.

Do tego fragmentu odniósł się na swoim profilu społecznościowym poseł Prawa i Sprawiedliwości – Dominik Tarczyński, który na Twitterze odpisał „Bolek mówi przez media do posła na Sejm RP, że „wyrwie mnie z korzeniami”. Zapraszam Cię na solo, bydlaku!”.

Internauci podkreślają, że poziom językowy i merytoryczny zarówno prezydenta Lecha Wałęsy, posła Tarczyńskiego oraz Tomasza Lisa jest na… żenującym poziomie. Czy tak będzie wyglądał język debaty w Polsce?

PAWEŁ JAWORSKI

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

4 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*