Policjanci z Niemodlina (woj. opolskie) prowadzą poszukiwania 44-letniej Ewy Jankowskiej, która ostatni raz była widziana 14 listopada około godziny 16:30 w Szydłowicach Śląskich. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Jak informuje Komenda Miejska Policji w Opolu, samochód należący do zaginionej 44-latki – niebieska toyota corolla – odnaleziono w miejscowości Głębocko. Policja nie ujawnia szczegółów, apeluje jednak o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu kobiety.
Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaginionej, proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 47 862 82 03 lub z najbliższą jednostką policji. Można również dzwonić pod numer alarmowy 112. Służby zapewniają pełną anonimowość.
Policja opublikowała zdjęcia kobiety i apeluje do mieszkańców regionu o szczególną uwagę. Każda informacja może okazać się istotna w odnalezieniu 44-latki.












Dodaj komentarz