Wstrząsające odkrycie. Policja znalazła ciało 4-letniego chłopca

Tragedia na Mazowszu. W lesie koło Garwolina policjanci natrafili na zakopane ciało 4,5-letniego chłopca, którego prababcia zgłosiła zaginięcie kilka tygodni temu. W sprawie zatrzymano 19-letnią matkę dziecka i jej partnera. Jeszcze dziś mają usłyszeć zarzuty.

O makabrycznej zbrodni poinformowało jako pierwsze radio RMF FM. Udało nam się to potwierdzić na policji. Mamy też nowe informacje.

— 21 października w Warszawie kobieta zawiadomiła policję o zaginięciu prawnuka. Nie miała z nim kontaktu od dłuższego czasu. Przez kilka ostatnich dni trwały intensywne poszukiwania około 4-letniego dziecka. Dziś miał miejsce tragiczny finał tych poszukiwań. Po godz. 5 rano w okolicy miejscowości Górki koło Garwolina zostały znalezione zakopane zwłoki chłopca — mówi Onetowi podinsp. Katarzyna Kucharska, rzeczniczka mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.

— Do sprawy zatrzymani zostali 19-letnia matka chłopca oraz jej 19-letni partner, który nie jest ojcem dziecka —dodaje Kucharska.

Jak ustalił Onet, jeszcze dziś mają zostać doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Siedlcach. Prawdopodobnie jeszcze dziś mają usłyszeć zarzuty zabójstwa.

Źródło: RMF24.pl, Onet.pl

ONET.PL

Więcej postów