„Cześć Wujku! ”Kuzynka premiera Morawieckiego ma nową posadę

Kuzynka premiera Morawieckiego ma nową posadę

Monika Morawiecka dołączyła do zespołu Regulatory Assistance Project, o czym poinformowała w środę w mediach społecznościowych. RAP to firma związana z energetyką.

„Z radością ogłaszam, że rozpocząłem współpracę z jednym z kluczowych głosów w świecie energetyki – Regulatory Assistance Project (RAP), niezależną, bezpartyjną i pozarządową organizacją zajmującą się przyspieszeniem przejścia do czystej, niezawodnej i efektywnej przyszłości energetycznej” – napisała Morawiecka.

We wrześniu ub. r. informowaliśmy, że kuzynka premiera znalazła się na liście ludzi Morawieckiego w państwowych firmach. Monika Morawiecka od 2006 r. pracowała w Polskiej Grupie Energetycznej. W lutym 2019 r. została prezesem PGE Baltica, spółki przygotowującej budowę morskich farm wiatrowych.

Monika Morawiecka jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość, a także posiadaczką międzynarodowego dyplomu Master of International Management, przyznawanego przez europejskie stowarzyszenie szkół ekonomicznych CEMS.

onet.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!