Przymusowe szczepienia – ustawa już jest

Przymusowe szczepienia? Ustawa już jest, wystarczy rozporządzenie ministra

Przymusowe szczepienia – ustawa już jest, wystarczy rozporządzenie Ministra Zdrowia

kary od 5000 – 10000 zł za brak poddania się szczepieniu

link do ustawy (PDF)

https://isap.sejm.gov.pl/isap….

Art.17 ust. 10 Minister właściwy do spraw zdrowia określi, w drodze rozporządzenia:1)wykaz chorób zakaźnych objętych obowiązkiem szczepień ochronnych,2)osoby lub grupy osób obowiązane do poddawania się obowiązkowym szczepieniom ochronnym przeciw chorobom zakaźnym, wiek i inne okoliczności stanowiące przesłankę do nałożenia obowiązku szczepień ochronnych na te osoby

Art.36.1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

ZOABCZ: Jak chcesz pokoju, szykuj się wydawać!

Art.48a.1. Kto wstanie zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii nie stosuje się do ustanowionych na podstawie art.46 lub art.46b nakazów, zakazów lub ograniczeń, o których mowa w:

4) art. 46ust.4pkt6, podlega karze pieniężnej w wysokości od 5000zł do 10000zł;

art. 46 ust. 4 W rozporządzeniach, o których mowa w ust.1 i 2, można ustanowić:  obowiązek przeprowadzenia szczepień ochronnych, o których mowa w ust.3, oraz grupy osób podlegające tym szczepieniom, rodzaj przeprowadzanych szczepień ochronnych

Więcej postów

18 Komentarze

 1. Szczepionka jest w fazie testów, więc mogą sobie te rozporządzenia w buty włożyć. Każdy sąd uchyli te kary. Poza tym, na całe szczęście mamy Konstytucję, która chroni Nas przed takimi psychopatycznymi decyzjami.

  • Zaktualizowana w 2021… patrz margines po prawej. Skurwiele nienawidzą ludzi a my siedzimy jak ciuliki zamiast rozkurzyć rząd semicki

 2. Oby nareszcie ludzkość powstała przeciw złu, które chce opanować śwuat. Teraz trzeba się opowiedzieć po której stronie barykady się stoi. Zanim Sodoma i Gomora upadnie ,trzeba należeć do tych sprawiedliwych..

 3. To faszyści jebani. Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy w rezolucji 2361 (2021) wzywa państwa członkowskie i Unię Europejską m.in., by: „7.3.1. upewnić się, że obywatele zostali poinformowani, że szczepienie NIE jest nakazane i że nikt nie jest politycznie, społecznie lub w inny sposób naciskany, aby się zaszczepić, jeśli nie chce zrobić tego sam; 7.3.2. zapewnić, że nikt nie jest dyskryminowany z powodu braku szczepienia ze względu na możliwe zagrożenie dla zdrowia lub niechęć do szczepień”.

 4. To jest eksperyment medyczny 2023-2025 w zależności od producenta który nie podlega przymusowi szczepień i jakimś pisowskim nakazom!!!!

 5. Dlaczego wrzucacie artykuł o USTAWIE Z 2008 ROKU?
  A wy, czytający, dlaczego nawet nie zajrzycie do linku z ustawą, żeby SPRAWDZIĆ DATĘ?
  Ręce opadają.

  • I co? Ona już nie obowiązuje? Przeleżała po cichu nikomu niepotrzebna, a teraz jest jak znalazł! Przestała już obowiązywać?

Komentowanie jest wyłączone.