Śmierć nastolatki w wannie. Ustalenia prokuratury

W kwietniu, w Lęborku znaleziono ciało martwej nastolatki w wannie. Według ustaleń śledczych przyczyną śmierci było porażenie prądem przez niesprawną ładowarkę do telefonu, której dziewczyna używała podczas kąpieli – poinformował TVN24.

– Śledztwo w sprawie śmierci 17-latki z Lęborka umorzono z powodu braku znamion czynu zabronionego – przekazał Patryk Wegner z Prokuratury Rejonowej w Lęborku.

  Prokurator Wegner stwierdził, że „Biegły elektronik ustalił, że przyczyną śmierci był szereg nieszczęśliwych zdarzeń. Ładowarka była niesprawna, nie była ona oryginalna, do tego doszło samo posługiwanie się nią w wannie, co spowodowało porażenie prądem i zgon pokrzywdzonej” – poinformował TVN24.

Dziewczynę znaleziono w nocy z 11 na 12 kwietnia tego roku. – Ciało znajdowało się w wannie, był tam też telefon podłączony do prądu – oświadczyła wtedy aspirant Marta Szałkowska z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.

Biegli, po przeprowadzonej wówczas sekcji zwłok, ustalili, że bezpośrednią przyczyną śmierci  nastolatki   było porażenie prądem.

Źródło: TVN24

 Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Onetu, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści. 

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!