Wstyd dla Polski i Polaków. Nagranie ambasady USA niesie się w sieci

Wstyd dla Polski i Polaków. Nagranie ambasady USA niesie się w sieci

Zagraniczne media rozpisują się o Polsce, niestety w dość niechlubnym tonie. Chodzi o społeczność LGBT i mowę nienawiści.

Amerykańska Ambasada w Warszawie zareagowała w sprawie społeczności LGBTQ+ w Polsce. Na oficjalnym Twitterze ambasady USA pojawiło się kilka postów dotyczących równości i tolerancji. Nie wszystkim Polakom się to spodobało. Pojawiło się wiele komentarzy siejących mowę nienawiści.

Odpowiedzią na atak było opublikowanie wideo o tytule “#WordsMatters”. Klip zatytułowany pokazuje członków polskiej społeczności LGBT czytających nienawistne komentarze pod postami o równości.

Słowa mają znaczenie. Poprosiliśmy kilka osób z polskiego środowiska LGBTQI+ o przeczytanie komentarzy, które pojawiają się pod naszymi postami o równości. Czas skończyć z nienawiścią – napisano na oficjalnym Twitterze Ambasady USA w Warszawie.

Nie obyło się bez echa. Sprawę opisało BBC i inne zagraniczne media. Wspomniano tam również o słowach prezydenta Andrzeja Dudy, które padły podczas kampanii prezydenckiej, gdy nazwał społeczność LGBTQ+ “ideologią” czy o niechlubnie słynnych również na całym świecie “strefach wolnych od LGBT”.

o2.pl

Więcej postów

1 Komentarz

 1. PRZYŚPIESZENIE PROCESU KOMPROMITACJI „WZORCOWEJ” DEMOKRACJI USA.
  USA będące wzorcowym przykładem i pierwszym „eksporterem” demokracji Zachodu do wszystkich krajów świata, jest w trakcie zaawansowanego procesu PEŁNEJ KOMPROMITACJI TEGO SYSTEMU.

  Zachód, w tym USA wielokrotnie oskarżało zdecydowaną większość krajów o brak demokracji, przestrzegania praw człowieka, zabójstwa dysydentów-agentów itd. itp.. Takie medialne przygotowanie, w tym wypowiedzi wysokich dygnitarzy tych państw, służyło za „ostrzał artyleryjski” w celu kolonizowania pokojowego innych państw, albo za pomocą „kolorowych rewolucji”, szantaży, zamachów, puczów lub wojen.

  Tenże Zachód wszystko to co innym zarzuca, sam u siebie tego nie przestrzega, co określić można klasyczną HUCPĄ. Takie same fałszowane wybory z udziałem fałszywych mediów, fałszywych sondazy i fałszowanych wyników, jak we „wzorcu” demokracji w USA, odbywają się we wszystkich tak zwanych krajach demokratycznych, także w Polsce. W związku z tym należy postawić znak równości:

  DEMOKRACJA=DEMONOKRACJA,

  czyli rządy demonów, co wbrew pozorom wcale nie jest dalekie od prawdy, a plandemia Covid-19, i horror szczepionkowy są dobitnym tego potwierdzeniem!!!

Komentowanie jest wyłączone.