Ambasada USA po raz kolejny wyraża poparcie dla środowisk LGBT [ VIDEO]

WordsMatter– słowa mają znaczenie. Poprosiliśmy kilka osób z polskiego środowiska LGBTQI o przeczytanie komentarzy, które pojawiają się pod naszymi postami o równości. Czas skończyć z nienawiścią. Dzię[email protected] współpracę – napisała w środę na Twitterze ambasada USA w Warszawie. Amerykańska placówka dyplomatyczna zamieściła w serwisie YouTube nagranie, na którym przedstawiciele  Grupy Stonewall  , czytają nieprzychylne względem agendy LGBT komentarze w mediach społecznościowych. Wielu użytkowników Twittera zaczęło wypominać hipokryzję amerykańskiej placówce dyplomatycznej.

P oprosiliśmy klika osób z polskiego środowiska LGBTQI o przeczytanie komentarzy przed kamerą  – podała ambasada USA w komunikacie. „Czas skończyć z nienawiścią. Wszyscy jesteśmy równi i powinniśmy traktować innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani” – napisano. Amerykańska placówka dyplomatyczna zamieściła w serwisie YouTube nagranie, na którym przedstawiciele Grupy Stonewall, czytają nieprzychylne względem agendy LGBT komentarze w mediach społecznościowych. Szef ambasady USA w Polsce,  Bix Aliu   podał dalej tweeta. „Czas skończyć z nienawiścią” – napisał.

  #WordsMatter   – słowa mają znaczenie. Poprosiliśmy kilka osób z polskiego środowiska LGBTQI o przeczytanie komentarzy, które pojawiają się pod naszymi postami o równości. Czas skończyć z nienawiścią. Dziękujemy  @grupastonewall   za współpracę.  https://t.co/xVYvJe8oXX   — US Embassy Warsaw (@USEmbassyWarsaw)  June 30, 2021  

Wielu użytkowników Twittera zaczęło wypominać hipokryzję amerykańskiej placówce dyplomatycznej. „Jakoś nie widzę Waszej równości jak w Polsce bezczeszczone są kościoły .Ani Waszej reakcji Równość ale tylko dla LGTB” – napisał jeden z użytkowników.

„ Grupa Stonewall zajmuje sięwulgarną „edukacją” seksualną dzieci – mówiąc wprost – deprawacją. To tacy ludzie, do spółki z wami, którzy ich wspieracie, są źródłem nienawiści, z jaką rzekomo walczycie. Ale wy nie walczycie wcale z nienawiścią” – podkreślił inny komentator.

W ostatnim czasie amerykańska polityka dąży do maksymalnej promocji postulatów środowisk LGBT.

  Przypomnijmy  , że w nowym Memorandum Bezpieczeństwa Narodowego USA zapisano obowiązek zabiegania o realizację agendy ruchu LGBT. Prezydent USA Joe Biden miał podpisać dokument 4 lutego br.

W ubiegłym tygodniu  sekretarz stanu USA Antony Blinken zadeklarował, że na gmachu amerykańskiego Departamentu Stanu zawiśnie tęczowa flaga LGBT  .

W maju br.  szef ambasady USA w Polsce, Bix Aliu, stwierdził, że polską gospodarkę może osłabiać „brak inkluzywności ze względu na orientację seksualną lub tożsamość płciową”  . Z jego wypowiedzi wynika też, że amerykańskie firmy podejmując decyzję o inwestowaniu m.in. w Polsce, biorą pod uwagę stosunek do osób LGBT.

Zobacz także:  Szef Ambasady USA w Polsce kontynuuje ideologiczną ofensywę ws. LGBT  

Trzeba jednak podkreślić, że już administracja Donalda Trumpa    uczyniła agendę LGBT częścią swojej polityki zagranicznej  . Za czasów Trumpa doszło też do    jej silniejszego propagowania   w szeregach amerykańskich sił zbrojnych.

Oglądaj także:    Profesor Łuczewski o poprawności politycznej na uniwersytetach  

Na początku czerwca    informowaliśmy  , że chrześcijański uniwersytet Cairn, który leży na przedmieściach Filadelfii ogłosił, że zamyka wydział Opieka Społeczna. Powodem jest narzucanie mu przez rządową agencję akredytującą (Rada ds. Nauczania Opieki Społecznej) poglądów i języka dotyczących płciowości i transpłciowosci, których nie może zaakceptować. Uniwersytet jest prowadzony przez ewangelikalnych protestantów.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Niech podadzą konkretnie link do strony z tymi komentarzami i udowodnią że to nie jest ściema aby wmówić światu że Polacy są rasistami i potworami.Chcą w ten sposób osłabić naszą pozycje na świecie i niestety im się to udaje bo za słabo krzyczymy że jest zupełnie na odwrót i to oni mają z tym problem

Komentowanie jest wyłączone.