Kukiz FLIRTUJE z Kaczyńskim. Poprze pisowców w zamian za cztery ustawy

Kukiz FLIRTUJE z Kaczyńskim

Paweł Kukiz, ex-ludowiec i były antysystemowiec, dogaduje się z Prawem i Sprawiedliwością. Jak dowiaduje się Wirtualna Polska, do osiągnięcia porozumienia między nim a Kaczyńskim jest „bliżej niż dalej”.

„Obywatelska inicjatywa ustawodawcza, projekty ustaw o hodowli konopi, związkach i organizacjach rolniczych, a także projekt zmiany ordynacji wyborczej” – to według Wirtualnej Polski główne postulaty Pawła Kukiza, których akceptacja przez PiS miałaby doprowadzić do popierania rządowych projektów przez muzyka i resztkę posłów, która mu pozostała.

Wp.pl pisze, że możliwe, iż część z tych pomysłów pojawi się nawet w tzw. Nowym Ładzie, czyli zbiorze projektów, którymi PiS chce uderzyć w Polskę przy okazji wychodzenia z lockdownu.

Jeśli aparat rządowy dogada się z Kukiz’15, to możliwe, że muzyk dołączy do Jarosława Gowina i Zbigniewa Ziobry, jako lider partii satelickiej PiS.

„Kolejna runda rozmów – jak słyszymy – ma odbyć się w środę. Pawłowi Kukizowi i jego ludziom mają zostać zaprezentowane najważniejsze założenia „Nowego Ładu”” – informuje Wirtualna Polska.

ŹRÓDŁO: WIRTUALNA POLSKA / NCZAS.COM

Więcej postów